Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

lampy zamienniki do VII - H1 swap na D2S/xenon czy możliwe ?

VII lampy lampa vii swap d2s

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ucan

ucan
  • Forumowicz
  • 294 postów
  • Skąd:Ostrowiec Św.
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S, 30-Jahre
  • KM:ok
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:39, 11.06.2020

No elo, czy ktoś przerobił temat przejścia z lamp zamienników typu depo lub coś innego na D2S z wymianą przesłon itd. To jest rozbieralne w zamiennikach ? Miałem lampy pod H1 i przerobiłem zgodnie ze sztuką na D2S z oemowymi gratami na xenon, ale trochę z biegiem lat lampy te matowieją nie tyle od zewnątrz co w środku, wydaje mi się że minerały po wilgoci w jednej z lamp robią robotę. Można zrobić regenerację ale jeśli zamiennik można już kupić w możliwych pieniądzach to po co. Dlatego pytanko do tych co mieli w łapkach te zamienniki czy wiecie może co się da tam ruszać w nich bez gwałcenia na maxa lampy lub rozklejania ? Widzę że w depo od spodu są punkty na przykręcenia przetwornic, tylko otwory trzeba wyciąć żeby starter wsadzić. Pytanie co z resztą , przesłona, odbłyśnik ? W oem h1 wszystko pasuje pnp od d2s/xenona tylko potrzeba trochę pracy i cierpliwości. Może gdzieś da się kupić regenerowane lampy na xeono, hidretrofit chyba przerabia ale trzeba znowu wysyłać do nich lampy i czekać. Ktoś coś ?


  • 0

#2 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 10:35, 11.06.2020

Mam lampy TYC z kpl soczewką oem. Pasują zamiennie, choć soczewka tyc jest gładka A oem prążkowana. Przesłonki tyc też są inne i nie mają funkcji doświetlenia znaków drogowych.
  • 0

#3 ucan

ucan
  • Forumowicz
  • 294 postów
  • Skąd:Ostrowiec Św.
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S, 30-Jahre
  • KM:ok
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:42, 11.06.2020

Mam lampy TYC z kpl soczewką oem. Pasują zamiennie, choć soczewka tyc jest gładka A oem prążkowana. Przesłonki tyc też są inne i nie mają funkcji doświetlenia znaków drogowych.

No tyle jeżdżę tym wozem ale nie wiem co to za funkcja doświetlania znaków drogowych (wcześniej jeździłem na oem xenon w vii również) ? A to że są gładkie to jakiś kłopot czy na plus ? Powiedz jeszcze czy przesłonki w TYC da się wymienić czy nie patrzyłeś ?


  • 0

#4 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 23:06, 28.01.2022

W swoich lampach TYC z powodzeniem zamontowałem taki zestaw

- soczewka TYC

- przesłonka z OEM Honda

- odbłyśniki - nie pamiętam, ale jest to wszystko zamienne. 

 

Nie wiem jednak, czy do lamp poliftowych TYC pasują przetwornice OEM z lifta. 

Jakby ktoś wiedział to proszę dajcie znać


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, lampy lampa vii swap d2s

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq