Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Naped dvd z polifta do wyswietlacza z przedlifta?

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 suzess

suzess
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Hereford
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:28, 09.10.2019

Hej, accord VII diesel

Da sie podpiac DVD z polifta do systemu z przedlifta?

Chce wymienic tylko naped DVD

Ja nie chce zadnych nowszych map tylko chce zeby to ruszylo...

Wiem, ze w dvd poliftowej jest wiecej wtyczek ale te w wersji przedliftowej ktore sa uzywane wygladaja tak samo i na pierwszy rzut oka wyglada jakby wersja poliftowa miala tylko pare dodatkowych wtyczek, jakby podpiac tylko te co sie uzywa w wersji przedliftowej odpali to czy nie?
  • 0

#2 gruca8

gruca8
  • Forumowicz
  • 494 postów
  • Skąd:Zabawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Life Style
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 20:32, 09.10.2019

Lepiej przejść na po lifta w całości wszystko będzie działać prawidłowo i możesz swobodnie dorzucić kamerę cofania.

Odpowiadając na Twoje pytanie to da się podmienić sam napęd DVD wystarczy podmieni jedna wtyczkę ale wtedy nie będzie działał dotyk jest na forum co i jak wystarczy poszukać. W polifcie rozdzielczość jest lepsza. 


  • 0

#3 suzess

suzess
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Hereford
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:12, 09.10.2019

Lepiej przejść na po lifta w całości wszystko będzie działać prawidłowo i możesz swobodnie dorzucić kamerę cofania.

Odpowiadając na Twoje pytanie to da się podmienić sam napęd DVD wystarczy podmieni jedna wtyczkę ale wtedy nie będzie działał dotyk jest na forum co i jak wystarczy poszukać. W polifcie rozdzielczość jest lepsza. 

 

Przegladalem forum i to wielokrotnie.

Wiem, ze lepiej wymienic calosc ale nie mam czasu ani sie tak nie znam zeby sie bawic tak tymi kablami.

Mapy mi nie potrzebne nowe bo wole tomtoma i tak, a bez kamerki rowniez przezyje.

 

"wystarczy podmieni jedna wtyczkę ale wtedy nie będzie działał dotyk jest na forum co i jak wystarczy poszukać." <- jak juz mowilem przegladalem i szukalem na forum i widzialem taki temat lecz ile dobrze pamietam to na 99% inaczej tam szlo w sensie o innym zestawie tam bylo wspominane niz tak jak ja tutaj pytam o DVD poliftowe do nawigacji przedliftowej


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq