Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Bluetooth na chinskim radiu

VII funrover bluetooth android vii

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Skav

Skav
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Poznan
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:58, 17.09.2019

Witam wszystkich

 

Posiadam oto takie radyjko do accorda: https://pl.aliexpres....3a945c0fEGOYTg

I mam pytanie, udalo sie moze komus rozwiazac pewnien problem tych chinczykow, czyli brak mozliwosci sparowania sie do urzadzenia z poziomu radia? Chcialbym podlaczyc kostke na OBD2 do radia, ale nigdzie nie ma opcji polaczenia z urzadzeniem, mozna co najwyzej polaczyc telefon z radiem. Jest jakas opcja obejscia tego softowo (np root i wgranie innego programu do obslugi bt, albo calkowicie innego softu) czy raczej nic z tego? Bo mam tez przeczucia ze radio ma sam nadajnik bez odbiornika przez co to bedzie niemozliwe. I czy probowal ktos z zewnetrznym adapterem bt na usb? Nie wiem czy to wgl android wspiera (w co watpie) ale moze ktos juz probowal i wie jak ma sie sprawa?  Z gory dzieki za pomoc

 

PS.

o tym problemnie wiedzalem juz wczesniej i to nie jest to jakas mi nadto potrzebna funkcja, ale moze ktos juz to obszedl wiec szkoda nie zapytac

 

Edit:

Wiem tez o opcji ze mozna podlaczyc sobie obd przez wifi, jednak wtedy trace mozliwosc udostepniania neta, co mi sie troche srednio widzi


Użytkownik Skav edytował ten post 19:59, 17.09.2019

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, funrover, bluetooth, android, vii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq