Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Wyciek gazu z okolicy skraplacza

VIII skraplacz chłodnica gaz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gnyk

Gnyk
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:mazowieckie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:42, 07.08.2019

Witam panowie i panie mam pytanko do was otóż nie dawno w aso zdiagnozowano mi tak jak w tytule wyciek gazu z okolicy skraplacza, oczywiście kontrast powiedział by dokładnie skąd jest wyciek ale tak czysto teoretycznie zakładając że Jest skraplacz do wymiany to panowie powiedzieli mi że oryginalny to koszt 2 tyś zł a zamiennik 1,2 tyś zł i teraz rodzi się pytanie co z zamiennikami które znalazłem ze stron internetowych w cenie od 260 zł do powiedzmy 600 zł czy one się czym różnią od tego za tysiąc? Być może ktoś z was został nabywcą zamiennika w dobrej cenie i może polecić jakąś firmę z góry dziękuję. Od razu sprostuję dla czego od razu nie dałem na kontrast tylko domniemam nie pewną diagnozę z aso, otóż dla tego że auto było prześwietlane pod każdym kąt pod względem zakupu od osoby prywatnej.  


  • 0

#2 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 09:25, 07.08.2019

Wyciek jest że skraplacza? Czy z miejsc przyłączenia rurek, na oringu? Nie wiemy co to za zamiennik za 1200 Ci zaoferował, może taki za 400zl + 800zl swojej marży
  • 0

#3 Gnyk

Gnyk
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:mazowieckie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:27, 07.08.2019

Wyciek jest że skraplacza? Czy z miejsc przyłączenia rurek, na oringu? Nie wiemy co to za zamiennik za 1200 Ci zaoferował, może taki za 400zl + 800zl swojej marży


  • 0

#4 Gnyk

Gnyk
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:mazowieckie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:32, 07.08.2019

Właśnie żeby to dokładnie zweryfikować należy wpuścić kontrast czy to będzie oring czy skraplacz tylko tak się nad tą cena zastanawiałem,stąd ten post bo powiedzieli wyraźnie że u nich oryginalny skraplacz 2tys a zamiennik polowe mniej 


  • 0

#5 POWERRubber.com

POWERRubber.com
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.4
  • Wersja:S
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:HATCH
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:54, 15.09.2019

Właśnie żeby to dokładnie zweryfikować należy wpuścić kontrast czy to będzie oring czy skraplacz tylko tak się nad tą cena zastanawiałem,stąd ten post bo powiedzieli wyraźnie że u nich oryginalny skraplacz 2tys a zamiennik polowe mniej 

Może zastosowany oring nie jest przeznaczony do klimatyzacji. Janusze stosują najtańsze, co powoduje ich szybkie uszkodzenia.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, skraplacz, chłodnica, gaz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq