Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Centralny zamek, przepalone bezpieczniki, upalony przekaźnik?

VI

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dominik82

Dominik82
  • Nowy
  • 1 postów
  • SkÄ…d:Skierniewice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Hatchback
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:34, 11.07.2019

Hej,

 

Ostatnio postanowiłem odrestaurować trochę swoją Hanię, i uruchomić wreszcie centralny zamek we wszystkich drzwiach, bo od zakupu działał tylko od kierowcy i w bagażniku.

 

Kupiłem 3 używane centralki od wersji EU, i zacząłem wymieniać. Do tej pory wymieniłem tylko w tylnych drzwiach, bo z przednimi nie mogę sobie poradzić. I tu pojawia się problem, bo jak tylko zamontowałem te centralki w tylnych drzwiach to podziałało może ze 2 dni. W sensie takim że działały pięknie, ale ostatnio podchodzę naciskam na pilocie i nic. Zero reakcji, od razu wymieniłem baterię w pilocie ale bez efektu. Bagażnika z klucza też nie mogłem otworzyć.

OkazaÅ‚o siÄ™ że wywaliÅ‚o mi bezpiecznik 20A. No to wymieniÅ‚em na nowy i zadziaÅ‚aÅ‚o, ale na krótko bo po dwóch otwarciach i zamkniÄ™ciach nowy bezpiecznik znowu siÄ™ przepaliÅ‚. ZaÅ‚adowaÅ‚em bezpiecznik 25A ale to byÅ‚ bÅ‚Ä…d bo teraz centralka caÅ‚kowicie przestaÅ‚a dziaÅ‚ać. 

 

No i tu pytania do Was szanowni forumowicze. Co to może być, czemu nagle po zamontowaniu 2 centralek wywala bezpieczniki. Gdzie w moim modelu (VI CH6 Hatchback) znajduje się moduł centralki (przekaźnik) czy jak to tam się nazywa.

 

Co można w takiej sytuacji czynić??

 

Proszę o rady bo jestem na skraju wytrzymałości ....


  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8865 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 18:21, 23.07.2019

Możesz mieć gdzieś zwarcie i dlatego pali bezpieczniki

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq