Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Czy to może być kostka stacyjki?

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 foxu81

foxu81
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Wolbrom
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:f18b2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:20, 15.05.2019

Witam, od jakiegoś czasu kilka razy w miesiacu Honda mi gaśnie lub nie odpala od strzała. Z tego co wyczytałem na forum celowalbym w kostke stacyjki bo objawy są takie jak u innych kolegów. Mianowicie pare razy auto zgasło na prostej drodze, w jednej chwili coś zazgrzytało, zaswiecila kontrolka SRS i koniec. Potem normalnie odpalam i jade dalej. Nie jestem w stanie powiedzieć czy zawsze swieci kontrolka SRS lub zielony kluczyk bo przeważnie patrz na droge w tym momencie zeby się w cos nie wpierniczyc. Zgrzytniecie cos jakby odgłos zwarcia było tylko za pierwszym razem, teraz jak zgaśnie to już bez żadnych dźwięków. Sytuacja ma miejsce przeważnie w wcieple dni. Po lekturze na forum celowalem w kostkę ale kilka razy auto zgasło w momencie włączenia kierunkowskaza więc już sam nie wiem. Miał ktoś z kolegów taki problem lub wie o co chodz?
  • 0

#2 Srebrny

Srebrny
  • Forumowicz
  • 694 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9 sedan
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 09:34, 15.05.2019

Będziesz czekał, aż Ci odetnie przy wyprzedzaniu?
Wymieniaj, na Allegro jest duży wybór i nie wybrzydzaj ich jakość nie jest gorsza niż oryginału.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 foxu81

foxu81
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Wolbrom
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:f18b2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:14, 15.05.2019

Kolego Srebrny, to ze może to być kostka stacyjki doczytalem dzisiaj wiec mie jest tak że z czymś zwlekalem. Wymieniłem kable masy, przczyscilem co moglem i co mi przyszło do głowy, elektrykiem nie jestem. Kasy na wymiane mi nie szkoda. Chcialem tylko dopytać kogoś bardziej doświadczonego czy przy tych objawach to może być to.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq