Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

problem z wyłączeniem nadmuchu

VI nawiew dmuchawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
  • Skąd:łódzkie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer CW1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 17:51, 26.04.2019

po wymianie filtra nie moge wyłaczyć nadmuchu czyli dmuchawy. naciskanie na off nic nie daje, dmuchawa cały czas chodzi jakby na 3cim biegu, bo zaczyna reagować w górę dopiero na 4tym i 5tym a na 1-2-3 chodzi tak samo.

co może być przyczyną?

czyściłem przed wymianą filtra pianką chłodniczkę, ale nic tam się raczej nie zalało. nawet dmuchawę już wyjąłem od spodu i jest suchutka.

jakiś kabel z tych wtyczek co trzeba je rozpiąć żeby wysunąć filtr tylko jak sprawdzić który. czy jakiś przekaźnik może? help...


  • 0

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0


#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 19:31, 26.04.2019

Kabelka jakiegoś nie uszkodziłeś? Rezystor dmuchawy podłączony? Mówimy o VIgen? Jeśli tak to nie idzie zalać nic bo korytko odpływowe jest zaraz pod parownikiem. Następnym razem tylko przedmu*cenzura*, jak nie ma nalotu to nic nie trzeba pryskać. Nadgorliwość.


  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#3 Srebrny

Srebrny
  • Forumowicz
  • 694 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9 sedan
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 20:09, 26.04.2019

Jednak, chcesz pomocy opisz problem.
O co Ci chodzi?
Jaka klimatyzacja, jaki of ?
Co ja jestem jasnowidz?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 Marco

Marco
  • Forumowicz
  • 643 postów
  • Skąd:łódzkie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer CW1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:53, 26.04.2019

jednak można zalać. za dmuchawą od strony grodzi jest duża biała czteropinowa podłaczona do jakiegoś sterownika. przykręcona na 2 śruby od spodu. jak wyjąłem ten sterownik to wyleciała z niego woda, niewielka ilość. elektronika w tym sterowniku jest tuż nad obudową sterownika i nawet kilka kropel wystarczy by były zwarcia. wysuszyłem, złożyłem i działa.


  • 0

"Niektórzy marzą, by uciec od rzeczywistości, inni - by na zawsze ją zmienić" (Soichiro Honda)

Accord 1: 2011 VIIIgen Tourer CW1 Lifestyle 2.0 ; Accord 2: 2003 VIIgen Sedan Comfort CL7 2.0; Accord 3: 1999 VIgen Sedan CG9 ES 2.0






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, nawiew dmuchawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq