Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Czujnik ABS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:48, 31.05.2010

Witam. Więc tak POPAPRAŃCY!! wymieniajac mi łożysko zniszczyli mi czujnik ABS prawy przedni jego cena to ok 700 zł czy sa jakies zamienniki? brac używke? czy musze fiknąć tyle kasy bo oczywiście sam sie zniszczył:):( i jeszcejedno pytanie co sadzicie o czesciach z 4cars.pl jak ten sklep i jego asortyment np.wachacz przedni górny za 80 zl a w intercars 400zl w cuda wierzyć??
  • 0

#2 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 13:46, 01.06.2010

Na allegro masz czujników od metra kup używkę. Wachacz 80 zł ? Coś tanio. Ale 400 to przesada
  • 0

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:23, 01.06.2010

Telek kup jakąś używkę np.od Malesa (889-030-930) będziesz miał pewność,że sprawny,a i przesyłka szybka.

wachacz przedni górny za 80 zl a w intercars 400zl w cuda wierzyć??

Na tym pierwszym pojeździsz miesiąc i sworzeń do wymiany-gwarancja jakości :mrgreen:
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:54, 01.06.2010

Dzieki za info jutro dzwonie do tego gościa bo na allegro nie bylo do mojej hondy tego czujnika. pozdrawiam
  • 0

#5 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 07:42, 02.06.2010

W którym warsztacie byłeś? I co to znaczy "bo oczywiście sam sie zniszczył"? Tak Ci powiedzieli?
To zrób tu na forum reklamę tego warsztatu, będzie dla potomnych ze Szczecina.

No, jest na forum fajny opis jak chłopaki robią w takich przypadkach. Zamykasz auto, zostawiasz na warsztacie
i mówisz że idziesz po rzeczoznawcę, niech oceni to uszkodzenie. Podobno działa natychmiastowo.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:54, 04.06.2010

Byłem w warsztacie koło pizzeri ok i statoil na struga nie pamietam jak sie nazywa. Powiedzieli mi żę jak wyciagneli łożysko to czujnik sie rozsypał. Poytałem na allegro i u różnych mechaników i powiedzieli żę tak mogło być a ci z allegro jak juz mieli używke to chcieli przysłac mi łożysko z piasta i czujnikem bo sami nie chcieli wyciagac bo niby sie prawie nie da :shock:
  • 0

#7 Pawel_Aerodeck

Pawel_Aerodeck
  • Forumowicz
  • 446 postów
  • Skąd:pl
  • Silnik:F20
  • Wersja:T
  • KM:+250hp
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:ce2
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 09:22, 14.07.2010

i znowu abs mi swiruje :killer:
tradycyjnie, siadam, zaplon zapalam ruszam i po chwili zapala sie lampka abs.
sprawdzilem wszystkie czujniki, maja 0.8 lub 1.3 kOhma. najdziwniejsze jest to ze jak sprawdzalem czujniki i powpinalem wszystkie zeby przejechac sie i sprawdzic to wszystko bylo git, lampka sie nie zapalila i abs dzialal, a jak za 2 godziny znowu wsiadlem do auto to juz abs sie rozlaczyl.
podpowiedzcie coś bo bardzo mnie to irytuje ://
  • 0

http://www.accordklu...r-1-sezon-2014/

 

- mój temat, zapraszam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq