Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Lusterka boczne

VI vi vii

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gons

gons
  • Forumowicz
  • 691 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Executive+
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 49
Super

Napisano 12:35, 28.12.2018

Jako, że nie znalazłem na ten temat żadnej informacji, a rysunków technicznych w googlu brak, więc zakładam temat, bo może ktoś też będzie miał podobny kaprys :D
Mianowicie, chodzi o wymiary mocowań lusterek bocznych drzwi z VI gen i z VII gen, czy są takie same i czy ramki się pokrywają? :> Mam chytry plan zamontować u siebie składane lusterka z VII gena, ale jak ramki, czy mocowania nie będą pasowały, to cały misterny plan w pip  :zoltek:. Elektrykę na spokojnie sobie dostosuję :D ale rzeźbić ramek nie mam zamiaru :>
Jak ktoś miał styczność z obydwoma lusterkami, to wie na pewno, czy to ten sam czort, czy jednak będzie sporo rzeźby.


ps: jak by ktoś miał czas zmierzyć wysokość ramki od strony szyby drzwi i długość dolną w VII genie, to temat był by praktycznie rozwiązany :) (wydaje mi się, że przez tą chromowaną listwę w VII, ramka jest nieco mniejsza i będzie lipa :>


  • 0

#2 m4tteo

m4tteo
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Koprzywnica
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:43, 07.02.2019

Witam. Trochę odkopię temat i zapytam czy operacja się udała a może jednak działania zostały zawieszone? Powiem szczerze że też mnie interesuje taki bajer składanych lusterek, szczególnie po urlopie w Rzymie, było trochę chodzenia ze składaniem i rozkładaniem ich ręcznie. Czekam na jakieś informacje :D


Użytkownik m4tteo edytował ten post 16:43, 07.02.2019

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, vi, vii

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq