Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie

Zmieniarka cyfrowa WEFA (USB 3.0, Bluetooth, Aux)

VII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#46 ciachosky

ciachosky
  • Nowy
  • 5 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sedan
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:23, 09.08.2019

Najczęściej słucham z yt muzyki podczas drogi i wg mnie nie wychwytywalna jest różnica dla normalnego użytkownika. Ja nie słyszę różnicy. Jedyna różnica jest taka że radio na poziomie głośności 10 jest porównywalne z yt na poziomie ~15-20. Kabel aux to totalne dno jakość jest do d... USB nigdy nie sprawdzałem bo nie chce mi się nagrywać wolę sobie z neta coś puścić. No i uciążliwe jest odbieranie połączeń. Słabe jest to że jak masz sparowany telefon i słuchasz radia i odbierzesz telefon to nic nie słyszysz :-) musisz przełączyć na cdc albo wyłączyć bluetooth.
Podsumowując jak ktoś chce słuchać tego co lubi a nie jakiegoś bełkotu z radia, reklam i polityki to bez wątpienia 290 zł na wefe jest moim zdaniem dobrą inwestycją i ja osobiście nie żałuję i polecam każdemu. Jestem zwolennikiem oryginalności a instalując to urządzenie nic nie tracisz na oryginalności i nie trzeba nic wiercić jak to jest na filmikach na yt (jedynie co trzeba zrobić to delikatnie tylko nożykiem powiększyć otwór w schowku, w który wchodzi język z tej wykładziny w schowku żeby przeszła kostka oczywiście mowa o schowku pod radiem) tak więc montaż i demontaż banalnie prosty

Użytkownik ciachosky edytował ten post 11:25, 09.08.2019

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq