Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie

Zmieniarka cyfrowa WEFA (USB 3.0, Bluetooth, Aux)

VII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#46 ciachosky

ciachosky
  • Nowy
  • 14 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sedan
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:23, 09.08.2019

Najczęściej słucham z yt muzyki podczas drogi i wg mnie nie wychwytywalna jest różnica dla normalnego użytkownika. Ja nie słyszę różnicy. Jedyna różnica jest taka że radio na poziomie głośności 10 jest porównywalne z yt na poziomie ~15-20. Kabel aux to totalne dno jakość jest do d... USB nigdy nie sprawdzałem bo nie chce mi się nagrywać wolę sobie z neta coś puścić. No i uciążliwe jest odbieranie połączeń. Słabe jest to że jak masz sparowany telefon i słuchasz radia i odbierzesz telefon to nic nie słyszysz :-) musisz przełączyć na cdc albo wyłączyć bluetooth.
Podsumowując jak ktoś chce słuchać tego co lubi a nie jakiegoś bełkotu z radia, reklam i polityki to bez wątpienia 290 zł na wefe jest moim zdaniem dobrą inwestycją i ja osobiście nie żałuję i polecam każdemu. Jestem zwolennikiem oryginalności a instalując to urządzenie nic nie tracisz na oryginalności i nie trzeba nic wiercić jak to jest na filmikach na yt (jedynie co trzeba zrobić to delikatnie tylko nożykiem powiększyć otwór w schowku, w który wchodzi język z tej wykładziny w schowku żeby przeszła kostka oczywiście mowa o schowku pod radiem) tak więc montaż i demontaż banalnie prosty

Użytkownik ciachosky edytował ten post 11:25, 09.08.2019

• 0

#47 dj-napster

dj-napster
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Silnik:1.6
  • Wersja:VTEC
  • KM:150
  • Paliwo:PB
  • Rok:1990
  • Nadwozie:EE8
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:03, 27.11.2019

Miałem kiedyś Yatour podpięty do BOSE 2YA1, to była jakaś porażka, cicho, słaba dynamika, kiepska jakość dźwięku.

Niestety do dziś ludzie nie rozumieją że jakość dźwięku to nie tylko plik odpowiedniej jakości ale elektronika odpowiadająca za odtwarzanie tego pliku.

• 0

#48 Bażant

Bażant
  • Klubowicz
  • 450 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-S
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:CW3
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:45, 30.11.2019

To wina Bose a nie zmieniarki. U mnie w VII najpierw z USB, a później BT jakość była porównywalna z CD,
  • 0

#49 cysior

cysior
  • Forumowicz
  • 454 postów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 13:46, 02.12.2019

Jak się to czyta to jedni nie odczuwają znaczącej różnicy miedzy CD a zmieniarką a inni narzekają że jakość dzwięku niemal jak z kasety stilon po nagraniu z radia na kasprzaku ;)

Ludkom, którzy już nie wiedzą kogo słuchać polecam kupić na allegro, podłaczyć (15 min roboty) znaleść dobrej jakosc plik muzyczny (moze być zgrany z CD choć i tu bas, dynamika i generalnie jakosć jakości nie równa) i sam sie przekona. Najwyzej do 14 sprzęt odeśle. Choc ja nie widzę takiej potrzeby. A i wolność od tych pierd... reklam bezcenna. I nie trzeba podłaczać za każdym razem telefonu, grzebać w nim itd..obsługa z kierownicy też na wielki plus.

Użytkownik cysior edytował ten post 13:48, 02.12.2019

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq