Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Instalacja zenit pro obd

VIII LPG gaz accord

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gniazdowy

Gniazdowy
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Kombo
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:00, 19.11.2018

Accord 2.0, 156km, 2009rok, kombi.
Przeczytałem dużo o instalacjach gazowych ale firma Art-gaz Kraków ul. Nowohucka poleca mi taki zestaw.


"Witam proponujemy instalacje Zenit Pro Obd wtryskiwacze Hercules w wersji pojedynczej reduktor Tomasetto Antarctic plus system lubryfikacji, cena 3000zl"

Firma upiera się, że zestaw jest lepcy od BRC,Stagów itd. mniej awaryjny, twierdzi że lubryfikacja nie szkodzi, a robią to tak że nie zatykają się przewody i przy wysokich obrotach dotrysk z pb ma zapewnić silnikowi dłuższą żywotność.

Teraz pytanie czy to prawda, czy taki zestaw będzie służył? Nie chcę zrobić czegoś, źle, taniej. Auto ma jeździć, może być drożej ale chcę mieć pewność, że będzie super.

Rozmawiałem też z innymi firmami w Krakowie autonagaz z ul. Beskidzkiej i z autogazik z ul. Hamernia, mają dłuższe terminy ale jak powiecie, że warto czekać to czekam :)
  • 0

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 18:16, 19.11.2018

Umawiaj termin u Piotra Ficka i tyle. Zenit Pro i Herculesy są ok ,ale jak przytaczasz ich pierdoły to szkoda czasu na ten zakład. Oczywiście polecają Zenit bo tylko to montują i na tym się znają, co w samo w sobie nie jest złe.

1. Stag4 Q-BOX Basic / TECH 224  3100zł u Piotra. Cena bardzo dobra. Ja bym polecał Tech Duo, KME Tur, Barracuda.

http://autonagaz.net/Oferta-c3.html


  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#3 jay11

jay11
  • Forumowicz
  • 270 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:42, 20.11.2018

Mam zenit pro obd z Art-gaz już ponad dwa lata i działa jak należy. Druga sprawa to to że dwa lata jeździłem na regulację bo co jakiś czas, raz w tygodniu, wyskakiwał błąd mieszanki na LPG. Nie potrafili tego ustawić i skończyło się na włączeniu autokasowania błędów. W końcu się wkurzyłem i podjechałem na ulicę Beskidzką i po jednej wizycie jak ręką odjął. Od tej pory ani jeden check nie wyskoczył. Opinia należy do Was.
  • 0

#4 viper505

viper505
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:Zagórowa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:27, 20.11.2018

Mam Zenita od nich od ponad 4 lat, grubo ponad 170kkm nalatane i problemow zadnych. I nie montuja tylko Zenita. Montuja to co sobie wymyslisz. Bedziesz chcial lubre to ja dostaniesz, nie to nie. Robili tez osemke kuzyna i siodemke brata. Wszystko na Zenicie i Herculesach i nie slysze, zeby ktos na cos narzekal


Użytkownik viper505 edytował ten post 22:31, 20.11.2018

  • 0

#5 jay11

jay11
  • Forumowicz
  • 270 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 22:47, 20.11.2018

Mam Zenita od nich od ponad 4 lat, grubo ponad 170kkm nalatane i problemow zadnych. I nie montuja tylko Zenita. Montuja to co sobie wymyslisz. Bedziesz chcial lubre to ja dostaniesz, nie to nie. Robili tez osemke kuzyna i siodemke brata. Wszystko na Zenicie i Herculesach i nie slysze, zeby ktos na cos narzekal


A sprawdzałeś czy autokasowanie włączone?
  • 0

#6 viper505

viper505
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:Zagórowa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:51, 20.11.2018

Tak, sprawdzalem i nie bylo nigdy wlaczone. Zawsze patrze co jest klikane przy przegladach takze wiem co i jak jest ustawiane. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, LPG gaz, accord

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq