Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Radio 2 din w miejsce fabrycznego VII

VII vii 2 din radio

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarutis

Jarutis
  • Forumowicz
  • 195 postów
  • Skąd:Tarnów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:59, 15.11.2018

Może ktoś ma jakieś foty u siebie lub widział gdzieś w sieci ciekawe sposoby inne metody niż radio custom w tunelu poniżej ori radia? Może 2 din w miejscu fabrycznego z jakimiś spoko obudowami, żeby to wyglądało ładnie, dodam, że nie chodzi mi o dokładki radia na dole lub tabletów a usunięcie całkiem ori radia i w jego miejscu dać jakiś custom, lub jeśli ktoś ma porównania cenowe może wrzucić info ile kosztowo może wynieść przeróbka i radio na dole, montaż tabletu i ta opcja o ktorej pisze, może w 1 miejscu jak to bedzie to też innym ułatwić może kiedyś podjęcie jakiejś decyzji


  • 0

#2 KAWUŚ

KAWUŚ
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Wyszogród
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:06, 15.11.2018

Myślę że temat będzie ciężki, bo jak usuniesz OEM radio to i nawiewy i klimę itd. W oryginalnym radiu wszystko jest wbudowane. Widziałem kiedyś ramkę 2din w miejsce radia z innym panelem od AC i nawiewów, ale po 1 wyglądała jakby ją ktoś w szopie ulepił, a po 2. była na jedną strefę nawiewu, więc na jakieś inne rynki niż EU.
1.Albo android jeżeli masz benzynę.
2.Albo 2din na dole zamiast schowka
3.Albo 1din na dole zamiast schowka

A.d 2 i 3. Też do dziś nie wiem jak będzie się zachowywała klima w dieslu po odpięciu oem radia i podpięciu 2 lub 1din.


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 tompac

tompac
  • Nowy
  • 17 postów
  • Skąd:Biała Podlaska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:38, 15.11.2018

W http://www.accordklu...en-vii/page-133 był wrzucany wynalazek

 

Widzieliście taki wynalazek
https://www.caraudio...cosche-ha1721b/
A pod spód jakieś 2 din można wrzucić


  • 0

#4 KAWUŚ

KAWUŚ
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Wyszogród
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:44, 15.11.2018

Ten trochę kosztuje, ale przynajmniej wygląda.

Tutaj masz różne ramki z ,,unikatowym'' wyglądem i zaporowa cena. Najlepiej wg mnie wygląda 1din i 2din w miejsce schowka, tylko ciekaw jestem jak z multifunkcja z kierownicy i czy pod dieslem zadziała..

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1574 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 23:02, 15.11.2018

wyrzucając ori radio, przestaje działać wszystko związane z nadmuchem powietrza, a więc klima ogrzewanie itd., oprócz tego ori radio ma zaszyte opcje diagnostyczne całego sterowania klimatem, te wynalazki raczej na pewno tego nie mają, wiec w przypadku jakich problemów nie ma żadnego sposobu na szybką diagnostykę... jeżeli doliczymy cenę to jak dla mnie taka przeróbka nie ma żadnego sensu, ciekaw jestem jak ze spasowaniem tego wynalazku, czy szczeliny będą równe itp.

tutaj idealnie pasuje cytat ze "Swiata motocykli" z przed kilku chyba nastu lat "fabrykę poprawić jest bardzo trudno, ale zepsuć - bajecznie łatwo"...


  • 0

#6 Jarutis

Jarutis
  • Forumowicz
  • 195 postów
  • Skąd:Tarnów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:28, 16.11.2018

mam benzyniaka, no ale mniej więcej już mi rozświetliliście temat, widziałem u znajomego w 8 gen właśnie 2din jakis custom wsadzony nie pamiętam czy to pionier czy jakaś inna firma i ramka jakaś dobierana i tam fajnie to wyglądało stąd w głowie zrodziła mi się wizja aby pozbyć się (dla mnie) brzydkiego ori i wsadzenia sobie jakiegoś 2 din, to że ewentualnie trzeba by było wymieniać ramkę kratki przerabiać itd to mniejsza o to tylko chciałem wiedzieć czy to możliwe i wogóle ma sens, bo nie chciałem tracić kieszonki na dole na customowe radio, no ale chyba będę musiał się z tym pogodzić i wrzucić kiedyś tam coś lepszego i z wyjściem pod wzmaka obowiązkowo 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, vii, 2 din, radio

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq