Skocz do zawartości

RODO w HAKP

Zdjęcie

Brak nawiewu powietrza z kratek wentylacyjnych

VIII Wentylacja brak

Najlepsza odpowiedź PrimoMas , 16:12, 28.11.2018

W końcu znalazłem przyczynę okazał się wentylator. Ale do rzeczy wentylator zakupiłem na allegro poprzrz aplikację w telefonie.Jak się okazało dzisiaj po dokladnym sprawdzniu z angielskiej wersji hondy. Przyszedł założyłem chodzi jest ok. Ale temp spadała więc zaczęły dziać się cuda. Więc szukałem winowajcy. A na to że wentylator z Angelika kręci odwrotnie niż z europejskiej wersji zaprowadził mnie Pan z ASO Białystok zadzwoniłem i popytalem. Stwierdził że mieli raz auto po przejściach i nowy właściciel zgłosił się do nich że wentylacja nie działa prawidłowo. Okazało się że wentylator był z anglika:). Zamienilem miejscami przewody na wtyczce zasilania i dmucha jak należy . Tak dla potomnych wersja europejska wentylatora jest 3 razy droższa na aledrogo. Trochę się zdziwiłem dlaczego zapłaciłem 40 zl skoro były po 150zl.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 PrimoMas

PrimoMas
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Type S
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:12, 28.11.2018   Najlepsza odpowiedź

W końcu znalazłem przyczynę okazał się wentylator. Ale do rzeczy wentylator zakupiłem na allegro poprzrz aplikację w telefonie.Jak się okazało dzisiaj po dokladnym sprawdzniu z angielskiej wersji hondy. Przyszedł założyłem chodzi jest ok. Ale temp spadała więc zaczęły dziać się cuda. Więc szukałem winowajcy. A na to że wentylator z Angelika kręci odwrotnie niż z europejskiej wersji zaprowadził mnie Pan z ASO Białystok zadzwoniłem i popytalem. Stwierdził że mieli raz auto po przejściach i nowy właściciel zgłosił się do nich że wentylacja nie działa prawidłowo. Okazało się że wentylator był z anglika:). Zamienilem miejscami przewody na wtyczce zasilania i dmucha jak należy . Tak dla potomnych wersja europejska wentylatora jest 3 razy droższa na aledrogo. Trochę się zdziwiłem dlaczego zapłaciłem 40 zl skoro były po 150zl.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#17 grinmint

grinmint
  • Forumowicz
  • 394 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 19:54, 28.11.2018

Nowy zamiennik z gwarancją 2 lata kosztuje ok 200zł. Poszukaj w moich postach też wymieniłałem. Tam wrzuciłem wszystkie nr zamienników. Najciekawsze że te wentylatory był w fiatach.
Tu jest ten temat: http://www.accordklu...atyzacji/page-1

Użytkownik grinmint edytował ten post 19:50, 28.11.2018

• 0

#18 piasek101

piasek101
  • Forumowicz
  • 295 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:lifestile
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 21:18, 28.11.2018

No to fajnie.

Ale z tego co wiem (może niedokładnie czytałem) o wymianie wentylatora wcześniej nie pisałeś.
  • 0

#19 PrimoMas

PrimoMas
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Type S
  • KM:201
  • Rok:2011
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:54, 12.12.2018

Nie pisałem bo nie myślałem że to może być skoro kręci zmienia prędkości to nie podejrzewałem takiej sprawy. Ale jak widać trzeba mieć wszystko na uwadze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Wentylacja brak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq