Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Nowa Klima wyłancza się podczas jazdy

VII

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Nowy77

Nowy77
  • Nowy
  • 6 postów
  • SkÄ…d:Tarnów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155km
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:JHM
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:34, 23.10.2018

Witam

Honda Accord VII gen 2004r
Sedan
2.0 Benzyna 155km 114kw

Nowa klimatyzacja: (wymieniona sprężarka na nową, nabita odgżybiona wymieniona jakaś pąpka), a nie działa :( kosztowało mnie to dużo pieniędzy a mechanik niewie co robić. Po wymianie sprężarki, pąpki nabiciu klimatyzacji oddał samochód z początku wszystko działało (dojechałem dodomu 15min wszystko ok na następny dzień trasa 2h i nagle sprężarka się wyłączyła i klima przestała działać i tak w kółko raz się włączy raz nie. Pojechałem do mechanika, spuścił klimatyzację (dziwne było to że dochodziło do 30bar on twierdzi ze powinno być max 15,) nabił od nowa i znowu po paru dniach klima włanczała sie (znowupijechałem spuścił klimę ale tym razem było 15 bar) i wyłanczała wszytko jest pokazane na filmikach które dołanczam do postu. Mechanik podpial się pod komputer twierdząc, że to może czujnik ale komputer nie wyświetla błędu czujnika klimy. Wysłał mnie do elektromechanika bo stwierdził ze pronlem jest w panelu. Elektromechanik skasował mnie 250zl za podlaczenie jakiegos lepszego komputera do auta ktory nic nie wykazal zehy na drodze elektrycznej był problem. Teraz mechanik chce wymienić ten czujnik na metodzie prób i błędów ale za te błędy muszę płacić. Proszę was o pomoc jakąś sugestie, pomysł.

Filmy w załączniku

Przepraszam za niewyraźne słowa ale piszę z telefonu.
  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8865 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 06:53, 23.10.2018

Zobacz jak się robi diagnostykę klimatyzacji z panelu, zrób ją i wrzucić wyniki z czujników.

Wysłane z ALE-L21
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq