Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#646 Pokolec

Pokolec
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:29, 10.07.2018

Panowie czy ktoś z Was ostatnio kupował ten zestaw ? Gdzie i jaka cena? Czy cos sie zmieniło w kompatybilności ? Mam wersję PSS z USB, AUX BT i zestawem głośnomówiącym. Czy po zainstalowaniu omawianego ekranu nadal będe mógł korzystać z oryginalnych akcesoria ? Jak ma się kwesta zmiany utworów z oryginalnego USB ?


  • 0

#647 grzego

grzego
  • Klubowicz
  • 205 postów
  • Skąd:podlaskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 19
Dobra

Napisano 11:44, 11.07.2018

Panowie czy ktoś z Was ostatnio kupował ten zestaw ? Gdzie i jaka cena? Czy cos sie zmieniło w kompatybilności ? Mam wersję PSS z USB, AUX BT i zestawem głośnomówiącym. Czy po zainstalowaniu omawianego ekranu nadal będe mógł korzystać z oryginalnych akcesoria ? Jak ma się kwesta zmiany utworów z oryginalnego USB ?

Kolega @rafalmarkowicz kupił ten wyświetacz z androidem:  http://www.accordklu...e-3#entry931253


Użytkownik grzego edytował ten post 11:47, 11.07.2018

  • 0

#648 Pokolec

Pokolec
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:30, 11.07.2018

Ciekawe czy wyświetla informacje z klimatyzacji i czy można sterować pokrętłem w konsoli z radiem

Cześć, sprawdziłeś czy wyświetla wszystko to co mu udostępnia oryginalne radio ?


  • 0

#649 Bartlomiej

Bartlomiej
  • Forumowicz
  • 223 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:255KM i płaskie 537NM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 14:29, 29.07.2018

Chłopaki ktoś z was coś wie może o wymianie twitteró przód na coś lepszego, denerwuje mnie w naszym PSS szczególnie strasznie głośne tony wysokie...


  • 0

W poszukiwaniu mocy...


#650 Wojto

Wojto
  • Forumowicz
  • 419 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Type S
  • KM:209
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:27, 20.08.2018

Ja mam ustawione zazwyczaj na -2, jak dobre nagranie z cd to 0
Może się okazać że sama wymiana głośników nie pomoże jeśli to "wina" charakterystyki wzmacniacza
  • 0

#651 Bartlomiej

Bartlomiej
  • Forumowicz
  • 223 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:255KM i płaskie 537NM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 14:18, 22.08.2018

Ja mam ustawione zazwyczaj na -2, jak dobre nagranie z cd to 0
Może się okazać że sama wymiana głośników nie pomoże jeśli to "wina" charakterystyki wzmacniacza

 

Na nowych jest zdecydowanie lepiej, ale wzmacniacz niestety zniekształca. Wiem że z radia wychodzi sygnał audio do wzmacniacza - bez regulacji głośności. Teraz pytanie czy są wzmacniacze ktore mają własną regulację głośności lub

 

Czy jest radio 2 din które to ma zewnętrzny wzmacniacz  w tedy radio montujemy normalnie a sygnał audio obecna wiązka np cyfrowo lub kabel optyczny ciągniemy pod radio do wzmacniacza ktoryc mozna by zamontować w miejsce fabrycznego.


  • 0

W poszukiwaniu mocy...


#652 Wojto

Wojto
  • Forumowicz
  • 419 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Type S
  • KM:209
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:58, 22.08.2018

Za regulacje głośności odpowiada przedwzmacniacz i często właśnie ten element bardziej odpowiada za jakość dźwięku niż sama końcówka mocy. Nie wiem gdzie on jest w accordzie. Jeśli chcesz uzyskać audifilskie nagłośnieni to pewnie pozostaje wymiana radia i wzmacniacza w bagażniku. Batlomiej, któryś z kolegów robił profesjonalnw nagłośnienie w accordzie, myślę że trzeba go zapytać, nie pamiętam kto to, ale jego auto widziałem w Naszych Accordach.
  • 0

#653 Bartlomiej

Bartlomiej
  • Forumowicz
  • 223 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:255KM i płaskie 537NM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:08, 22.08.2018

No właśnie u nas nie ma przed wzmacniacza :) radio wysyła sygnał do wzmacniacza i tam następuje nawet regulacja głośności. A wymieniać radiowóz pss to masakra bo kostkę mamy w bagażniku tam gdzie wzmacniacz... dlatego lepiej nie mieć pss :)
  • 0

W poszukiwaniu mocy...


#654 audiolondon75

audiolondon75
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Londyn
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Ex
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:45, 13.11.2018

Witam!

Poszukalem przez chwilke i nie znalazlem podobnego tematu, wiec zarzuce :)

Nie kupilem NAVI od Hondy, bo jak zobaczylem jak wyglada :) i jakie ma pokrycie PL to stwierdzilem, ze szkoda kasy dla samej kamery cofania i sciagania kontaktow z telefonu przez BT. Samo Premium bylo OK. Bylo ..... bo przyssane MIO P550 nie daje mi jednak spokoju :)

Pogooglowalem i Prosze .... CAV-8080SR nie wiem czy wolno podawac linki wiec niech kazdy uzyje googli :) domena z .cn na koncu powinna powiedziec cala prawde. Wiele tez w tym temacie podaje youtube po wpisaniu acc8.wmv :) Rozpracowywal ktos juz moze taki temat ? Ja dopiero zaczynam, ale jak znajde najlepsza opcje i info, ze po zamontowaniu ta chinszczyzna dzialala dluzej niz miesiac to chyba sie skusze :) Znalazlem juz sklep w austrii ktory prowadzi sprzedaz takiego sprzetu wiec szansa na zakup jest :) Chociaz wystawiaja to co wyzej wymienilem z fotkami accorda wersji US. Zadalem im wlasnie pytanie o co biega, zobacze co odpisza...

Pozdr
egon12


  • 0

#655 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:51, 13.11.2018

 

Witam!

Poszukalem przez chwilke i nie znalazlem podobnego tematu, wiec zarzuce :)

Nie kupilem NAVI od Hondy, bo jak zobaczylem jak wyglada :) i jakie ma pokrycie PL to stwierdzilem, ze szkoda kasy dla samej kamery cofania i sciagania kontaktow z telefonu przez BT. Samo Premium bylo OK. Bylo ..... bo przyssane MIO P550 nie daje mi jednak spokoju :)

Pogooglowalem i Prosze .... CAV-8080SR nie wiem czy wolno podawac linki wiec niech kazdy uzyje googli :) domena z .cn na koncu powinna powiedziec cala prawde. Wiele tez w tym temacie podaje youtube po wpisaniu acc8.wmv :) Rozpracowywal ktos juz moze taki temat ? Ja dopiero zaczynam, ale jak znajde najlepsza opcje i info, ze po zamontowaniu ta chinszczyzna dzialala dluzej niz miesiac to chyba sie skusze :) Znalazlem juz sklep w austrii ktory prowadzi sprzedaz takiego sprzetu wiec szansa na zakup jest :) Chociaz wystawiaja to co wyzej wymienilem z fotkami accorda wersji US. Zadalem im wlasnie pytanie o co biega, zobacze co odpisza...

Pozdr
egon12

 

 

piękne słowa :) - ale mają już 8 lat :P

/e12


Użytkownik egon12 edytował ten post 09:52, 13.11.2018

  • 0

#656 DJ.MACH

DJ.MACH
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Mrozów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CRV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:37, 19.01.2019

Czy można gdzieś zasac nowa mape 2018 do navi crv3?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq