Skocz do zawartości

Zdjęcie

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
581 odpowiedzi w tym temacie

#571 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 468 postów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:26, 12.09.2016

Po wymianie. Działa jak powinno.

Muszę jeszcze pokombinować bo klimatyzacja zjeżdża tylko do 19.18.18.18.18 i koniec. Oryginał miał 19.18.17.16. LO.

W górę miałem 27.28.HI a teraz 27.28. 32.

Coś już ktoś o tym pisał tylko nie pamiętam kto i gdzie.

#572 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 308 postów
  • Wersja:Executive
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Neutralna

Napisano 16:01, 13.09.2016

wyslij mi na PW swojego emaila ...

mam odpowiedni FW zeby zaczelo sie dobrze wyswietlac

/e12

#573 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 468 postów
  • Wersja:Elegance
  • Nadwozie:Sedan
Neutralna

Napisano 16:28, 13.09.2016

Dzięki egon za chęci, właśnie zwalczyłem. Zapodałem nowy system (EN-PRIMA-128-V1.73) i nowy D2280.

Wszystko działa jak na początku.

Ale o te FW poproszę, potestuję.

Użytkownik msnet edytował ten post 16:29, 13.09.2016

#574 Lipo

Lipo
  • Klubowicz
  • 72 postów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:KOMBI
Neutralna

Napisano 13:22, 10.01.2017

Czy PSS odtwarza filmy , teledyski ?

#575 Statom

Statom
  • Administrator
  • 4909 postów
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 33
Super

Napisano 09:42, 11.01.2017

Hej :)

Czy PSS odtwarza filmy , teledyski ?

Pewnie chodzi Ci o system navi... nie, nie wyświetla, chyba że mapę można uznać za film ;)

Pozdrawiam
Tomek
Zajmuję się działem Giełda, ale zanim zadasz mi pytanie na PW w tej sprawie przeczytaj dokładnie regulamin tego działu.
Przepisy (ustawy/rozporządzenia) dotyczące kierowców/pojazdów

icon2.png

#576 Lipo

Lipo
  • Klubowicz
  • 72 postów
Neutralna

Napisano 20:05, 11.01.2017

Tak myślałem :) ale teraz będę spokojnie spał ...

#577 Lipo

Lipo
  • Klubowicz
  • 72 postów
Neutralna

Napisano 14:41, 13.01.2017

Zainstalowałem mapę PL do przedlifta lecz po uruchomieniu navi nie widać mojej dotychczasowej lokalizacji i dróg  ( widać biały ekran i czerwoną strzałkę?) 

W ulubionych mam dodane różne miasta PL . Po wybraniu Gdańsk ukazała się mapa a później moja dokładna lokalizacja wraz z drogami lecz po ponownym uruchomieniu znowu tylko biały ekran.

Idzie to jakoś ustawić aby po każdym uruchomieniu navi pokazywała moją lokalizację wraz z dorgami itd. ? 

#578 kbl100

kbl100
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Wersja:exe
  • KM:180
  • Rok:2009
  • Nadwozie:cu3
Neutralna

Napisano 12:43, 29.01.2017

Dzięki egon za chęci, właśnie zwalczyłem. Zapodałem nowy system (EN-PRIMA-128-V1.73) i nowy D2280.

Wszystko działa jak na początku.

Ale o te FW poproszę, potestuję.

Gdzie zamawiałeś podzespoły do tego ustrojstwa? Moje urządzenie nie czyta karty sd, brak dzwięku przy bluetooth i usb, dodatkowo ciągle się zawiesza przy przegladaniu usb i korzystaniu innych opcji wbudowanych w ten system. Fabryczne funkcje takie jak klima, oryginalne usb i radio działają bez zarzutu. Może chciałbyś odsprzedać stare części ? może działało by lepiej jak teraz :) Dodam, że auto zostało zakupione wraz z tym chinolem 

ED7-->EG4-->EG4-->EK3-->CG4-->? ? ?

#579 arek1

arek1
  • Nowy
  • 7 postów
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Neutralna

Napisano 13:29, 19.02.2017

Odgrzeję temat. Od kilku dni posiadam Phantoma w swoim aucie. Mam kilka pytań do użytkowników z dłuższym stażem...

1) Czy istnieje możliwość regulacji jasności ekranu, czy tylko jego wygaszenie?

2) Odblokowaliście windows?

3) Ktoś tu opisywał problem z właściwym wyświetlaniem zadanej temperatury, czy udało się rozwiązać ten problem? 

4) Czy można podłączyć internet do tego ustrojstwa i korzystać z aplikacji online (oczywiście na odblokowanym wince)?

Pozdrawiam

Arek

#580 hubbu

hubbu
  • Forumowicz
  • 368 postów
  • Silnik:2,4
  • Wersja:exe
  • KM:201
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:33, 21.02.2017

1) Czy istnieje możliwość regulacji jasności ekranu, czy tylko jego wygaszenie?

2) Odblokowaliście windows?

3) Ktoś tu opisywał problem z właściwym wyświetlaniem zadanej temperatury, czy udało się rozwiązać ten problem? 

4) Czy można podłączyć internet do tego ustrojstwa i korzystać z aplikacji online (oczywiście na odblokowanym wince)?

Ja już tego urządzenia nie używam, ale odpowiem co mogę:

Ad 1 - jeśli chodzi o ekran to niestety nie pamiętam, ale wiem, że nie dało się na pewno regulować jasności światełek przy miejscu gdzie się wsuwa DVD.

Ad 2 - oczywiście, pierwszego dnia ;-)

Ad 3 - potrzebny jest odpowiedni firmware, niestety urządzenia podobnie wyglądające różnią się hardwarem i nie każdy działa jak trzeba. Ja wypróbowałem kilka różnych wersji i udało mi się nic nie zepsuć ;-)

Ad 4 - można. Minusem jest fakt, że jest to potwornie upierdliwe i nie nadaje się do codziennego użytku. O ile dobrze pamiętam używałem telefonu z bluetoothem jako modemu; trzeba było wpisać numer itp. itd. Działało ze sterą Nokią i chyba też z Windows Mobile 6.5. Nigdy nie próbowałem z Androidem czy tp.

Większość informacji jest w tym wątku, tylko trzeba się przegrzebać...

Użytkownik hubbu edytował ten post 00:33, 21.02.2017

#581 arek1

arek1
  • Nowy
  • 7 postów
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Neutralna

Napisano 11:18, 21.02.2017

Dzięki wielkie

To nie pozostaje nic innego, jak przekopać się przez to wszystko. Podświetlenie przy DVD jakoś przeżyje, choć jest ono zdecydowanie za jasne w nocy. Najgorzej z nawigacją, która w trybie nocnym też jest zbyt jasna. Chyba, że idzie zmienić jasność ekranu z poziomu aplikacji nawigacyjnej. 

Udostępnianie internatu planowałem zrobić przez usb. Zobaczymy co z tego wyjdzie... 

Próbowałem się zarejestrować na niemieckim forum China-rns, na którym można znaleźć wiele pomocnych informacji do tego typu nawigacji, ale niestety jak bym tego nie robił zawsze jestem odrzucany. Prawdopodobnie chodzi o adres IP. Ktoś jest tam zarejestrowany i mógłby podpowiedzieć jak przejść wspomniany proces?

Edit:

Przekopałem się przez cały temat i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania... 

Jeżeli jeszcze tu zaglądają koledzy msnet i egon12, to mam wielką prośbę o poradę jak poprawić wyświetlanie klimatyzacji, ponieważ mam identyczną sytuacją jak u msnet (19,18,18,18,18). Zauważyłem również, że montaż daszka pozostawia trochę do życzenia (jest niewielka szparka pomiędzy plastikowym daszkiem wyświetlacza, a deską rozdzielczą), chciałbym to poprawić. Posiadam instrukcję serwisową do Acury TSX i wg informacji tam zawartych, żeby wyciągnąć ekran należy pociągnąć za górną część daszka. Czy w ten sam sposób należy postępować przy chińczyku?

Jak bezpiecznie odblokować nawigację, żeby mieć dostęp do windowsa?

MCU: 5.20HS-6H-G-D-

Użytkownik arek1 edytował ten post 06:00, 22.02.2017

#582 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 308 postów
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Neutralna

Napisano 16:01, 22.02.2017

Dzięki wielkie

To nie pozostaje nic innego, jak przekopać się przez to wszystko. Podświetlenie przy DVD jakoś przeżyje, choć jest ono zdecydowanie za jasne w nocy. Najgorzej z nawigacją, która w trybie nocnym też jest zbyt jasna. Chyba, że idzie zmienić jasność ekranu z poziomu aplikacji nawigacyjnej. 

Udostępnianie internatu planowałem zrobić przez usb. Zobaczymy co z tego wyjdzie... 

Próbowałem się zarejestrować na niemieckim forum China-rns, na którym można znaleźć wiele pomocnych informacji do tego typu nawigacji, ale niestety jak bym tego nie robił zawsze jestem odrzucany. Prawdopodobnie chodzi o adres IP. Ktoś jest tam zarejestrowany i mógłby podpowiedzieć jak przejść wspomniany proces?

Edit:

Przekopałem się przez cały temat i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania... 

Jeżeli jeszcze tu zaglądają koledzy msnet i egon12, to mam wielką prośbę o poradę jak poprawić wyświetlanie klimatyzacji, ponieważ mam identyczną sytuacją jak u msnet (19,18,18,18,18). Zauważyłem również, że montaż daszka pozostawia trochę do życzenia (jest niewielka szparka pomiędzy plastikowym daszkiem wyświetlacza, a deską rozdzielczą), chciałbym to poprawić. Posiadam instrukcję serwisową do Acury TSX i wg informacji tam zawartych, żeby wyciągnąć ekran należy pociągnąć za górną część daszka. Czy w ten sam sposób należy postępować przy chińczyku?

Jak bezpiecznie odblokować nawigację, żeby mieć dostęp do windowsa?

MCU: 5.20HS-6H-G-D-

wyslij mi na pw swojego emaila

Wysle Ci zestawienie FW do MCU.

Jezeli chodzi o podswietlanie punktow przy DVD - przerabialem elektronike i podlaczylem sie do sterowania fabrycznego. Najprosciej dla Ciebie bedzie rozebrac DVD i odlaczyc :)

/e12

Użytkownik egon12 edytował ten post 16:03, 22.02.2017

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq