Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#571 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:26, 12.09.2016

Po wymianie. Działa jak powinno.

Muszę jeszcze pokombinować bo klimatyzacja zjeżdża tylko do 19.18.18.18.18 i koniec. Oryginał miał 19.18.17.16. LO.

W górę miałem 27.28.HI a teraz 27.28. 32.

Coś już ktoś o tym pisał tylko nie pamiętam kto i gdzie.


  • 0

#572 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:01, 13.09.2016

wyslij mi na PW swojego emaila ...

mam odpowiedni FW zeby zaczelo sie dobrze wyswietlac

/e12


  • 0

#573 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:28, 13.09.2016

Dzięki egon za chęci, właśnie zwalczyłem. Zapodałem nowy system (EN-PRIMA-128-V1.73) i nowy D2280.

Wszystko działa jak na początku.

Ale o te FW poproszę, potestuję.


Użytkownik msnet edytował ten post 16:29, 13.09.2016

  • 0

#574 Lipo

Lipo
  • Forumowicz
  • 84 postów
  • Skąd:Braniewo
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:KOMBI
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:22, 10.01.2017

Czy PSS odtwarza filmy , teledyski ?


  • 0

#575 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 09:42, 11.01.2017

Hej :)

Czy PSS odtwarza filmy , teledyski ?

Pewnie chodzi Ci o system navi... nie, nie wyświetla, chyba że mapę można uznać za film ;)
 
Pozdrawiam
Tomek
  • 0

#576 Lipo

Lipo
  • Forumowicz
  • 84 postów
  • Skąd:Braniewo
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:KOMBI
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:05, 11.01.2017

Tak myślałem :) ale teraz będę spokojnie spał ...


  • 0

#577 Lipo

Lipo
  • Forumowicz
  • 84 postów
  • Skąd:Braniewo
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport Tourer
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:KOMBI
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:41, 13.01.2017

Zainstalowałem mapę PL do przedlifta lecz po uruchomieniu navi nie widać mojej dotychczasowej lokalizacji i dróg  ( widać biały ekran i czerwoną strzałkę?) 

W ulubionych mam dodane różne miasta PL . Po wybraniu Gdańsk ukazała się mapa a później moja dokładna lokalizacja wraz z drogami lecz po ponownym uruchomieniu znowu tylko biały ekran.

Idzie to jakoś ustawić aby po każdym uruchomieniu navi pokazywała moją lokalizację wraz z dorgami itd. ? 


  • 0

#578 kbl100

kbl100
  • Forumowicz
  • 41 postów
  • Skąd:ok. Wrocław
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exe
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:cu3
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:43, 29.01.2017

Dzięki egon za chęci, właśnie zwalczyłem. Zapodałem nowy system (EN-PRIMA-128-V1.73) i nowy D2280.

Wszystko działa jak na początku.

Ale o te FW poproszę, potestuję.

 

Gdzie zamawiałeś podzespoły do tego ustrojstwa? Moje urządzenie nie czyta karty sd, brak dzwięku przy bluetooth i usb, dodatkowo ciągle się zawiesza przy przegladaniu usb i korzystaniu innych opcji wbudowanych w ten system. Fabryczne funkcje takie jak klima, oryginalne usb i radio działają bez zarzutu. Może chciałbyś odsprzedać stare części ? może działało by lepiej jak teraz :) Dodam, że auto zostało zakupione wraz z tym chinolem 


  • 0

ED7-->EG4-->EG4-->EK3-->CG4-->? ? ?


#579 arek1

arek1
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:29, 19.02.2017

Odgrzeję temat. Od kilku dni posiadam Phantoma w swoim aucie. Mam kilka pytań do użytkowników z dłuższym stażem...

1) Czy istnieje możliwość regulacji jasności ekranu, czy tylko jego wygaszenie?

2) Odblokowaliście windows?

3) Ktoś tu opisywał problem z właściwym wyświetlaniem zadanej temperatury, czy udało się rozwiązać ten problem? 

4) Czy można podłączyć internet do tego ustrojstwa i korzystać z aplikacji online (oczywiście na odblokowanym wince)?

 

Pozdrawiam

Arek


  • 0

#580 hubbu

hubbu
  • Forumowicz
  • 363 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2,4
  • Wersja:exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 00:33, 21.02.2017

1) Czy istnieje możliwość regulacji jasności ekranu, czy tylko jego wygaszenie?

2) Odblokowaliście windows?

3) Ktoś tu opisywał problem z właściwym wyświetlaniem zadanej temperatury, czy udało się rozwiązać ten problem? 

4) Czy można podłączyć internet do tego ustrojstwa i korzystać z aplikacji online (oczywiście na odblokowanym wince)?

Ja już tego urządzenia nie używam, ale odpowiem co mogę:

Ad 1 - jeśli chodzi o ekran to niestety nie pamiętam, ale wiem, że nie dało się na pewno regulować jasności światełek przy miejscu gdzie się wsuwa DVD.

Ad 2 - oczywiście, pierwszego dnia ;-)

Ad 3 - potrzebny jest odpowiedni firmware, niestety urządzenia podobnie wyglądające różnią się hardwarem i nie każdy działa jak trzeba. Ja wypróbowałem kilka różnych wersji i udało mi się nic nie zepsuć ;-)

Ad 4 - można. Minusem jest fakt, że jest to potwornie upierdliwe i nie nadaje się do codziennego użytku. O ile dobrze pamiętam używałem telefonu z bluetoothem jako modemu; trzeba było wpisać numer itp. itd. Działało ze sterą Nokią i chyba też z Windows Mobile 6.5. Nigdy nie próbowałem z Androidem czy tp.

 

Większość informacji jest w tym wątku, tylko trzeba się przegrzebać...


Użytkownik hubbu edytował ten post 00:33, 21.02.2017

  • 0

#581 arek1

arek1
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:18, 21.02.2017

Dzięki wielkie

 

To nie pozostaje nic innego, jak przekopać się przez to wszystko. Podświetlenie przy DVD jakoś przeżyje, choć jest ono zdecydowanie za jasne w nocy. Najgorzej z nawigacją, która w trybie nocnym też jest zbyt jasna. Chyba, że idzie zmienić jasność ekranu z poziomu aplikacji nawigacyjnej. 

Udostępnianie internatu planowałem zrobić przez usb. Zobaczymy co z tego wyjdzie... 

 

Próbowałem się zarejestrować na niemieckim forum China-rns, na którym można znaleźć wiele pomocnych informacji do tego typu nawigacji, ale niestety jak bym tego nie robił zawsze jestem odrzucany. Prawdopodobnie chodzi o adres IP. Ktoś jest tam zarejestrowany i mógłby podpowiedzieć jak przejść wspomniany proces?

 

Edit:

 

Przekopałem się przez cały temat i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania... 

Jeżeli jeszcze tu zaglądają koledzy msnet i egon12, to mam wielką prośbę o poradę jak poprawić wyświetlanie klimatyzacji, ponieważ mam identyczną sytuacją jak u msnet (19,18,18,18,18). Zauważyłem również, że montaż daszka pozostawia trochę do życzenia (jest niewielka szparka pomiędzy plastikowym daszkiem wyświetlacza, a deską rozdzielczą), chciałbym to poprawić. Posiadam instrukcję serwisową do Acury TSX i wg informacji tam zawartych, żeby wyciągnąć ekran należy pociągnąć za górną część daszka. Czy w ten sam sposób należy postępować przy chińczyku?

Jak bezpiecznie odblokować nawigację, żeby mieć dostęp do windowsa?

 

OS: EN-PRIMA-128-V1.76 

MCU: 5.20HS-6H-G-D-


Użytkownik arek1 edytował ten post 06:00, 22.02.2017

  • 0

#582 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:01, 22.02.2017

Dzięki wielkie

 

To nie pozostaje nic innego, jak przekopać się przez to wszystko. Podświetlenie przy DVD jakoś przeżyje, choć jest ono zdecydowanie za jasne w nocy. Najgorzej z nawigacją, która w trybie nocnym też jest zbyt jasna. Chyba, że idzie zmienić jasność ekranu z poziomu aplikacji nawigacyjnej. 

Udostępnianie internatu planowałem zrobić przez usb. Zobaczymy co z tego wyjdzie... 

 

Próbowałem się zarejestrować na niemieckim forum China-rns, na którym można znaleźć wiele pomocnych informacji do tego typu nawigacji, ale niestety jak bym tego nie robił zawsze jestem odrzucany. Prawdopodobnie chodzi o adres IP. Ktoś jest tam zarejestrowany i mógłby podpowiedzieć jak przejść wspomniany proces?

 

Edit:

 

Przekopałem się przez cały temat i niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania... 

Jeżeli jeszcze tu zaglądają koledzy msnet i egon12, to mam wielką prośbę o poradę jak poprawić wyświetlanie klimatyzacji, ponieważ mam identyczną sytuacją jak u msnet (19,18,18,18,18). Zauważyłem również, że montaż daszka pozostawia trochę do życzenia (jest niewielka szparka pomiędzy plastikowym daszkiem wyświetlacza, a deską rozdzielczą), chciałbym to poprawić. Posiadam instrukcję serwisową do Acury TSX i wg informacji tam zawartych, żeby wyciągnąć ekran należy pociągnąć za górną część daszka. Czy w ten sam sposób należy postępować przy chińczyku?

Jak bezpiecznie odblokować nawigację, żeby mieć dostęp do windowsa?

 

OS: EN-PRIMA-128-V1.76 

MCU: 5.20HS-6H-G-D-

wyslij mi na pw swojego emaila

Wysle Ci zestawienie FW do MCU.

 

Jezeli chodzi o podswietlanie punktow przy DVD - przerabialem elektronike i podlaczylem sie do sterowania fabrycznego. Najprosciej dla Ciebie bedzie rozebrac DVD i odlaczyc :)

/e12


Użytkownik egon12 edytował ten post 16:03, 22.02.2017

  • 0

#583 arek1

arek1
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:zachodniopomorskie
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:52, 29.03.2017

Pytanie natury strategicznej... nie mam auta przy sobie i nie jestem w stanie sprawdzić... jak wygląda wtyczka do podłączenia telewizji w chińczyku? To s-video?


  • 0

#584 hubbu

hubbu
  • Forumowicz
  • 363 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:2,4
  • Wersja:exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:23, 30.03.2017

Pytanie natury strategicznej... nie mam auta przy sobie i nie jestem w stanie sprawdzić... jak wygląda wtyczka do podłączenia telewizji w chińczyku? To s-video?

O ile dobrze pamiętam to jednak RCA było (chinch). Tak na 95% procent ;)


  • 0

#585 Ślepak

Ślepak
  • Administrator
  • 6020 postów
  • Skąd:Gdynia\Westfalia
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 347
Wzorowa

Napisano 21:46, 30.03.2017

Panowie mam takie pytanie.

Chciałbym zamontować same duże radio pod navi. Żeby działało sterowanie klimatyzacją, wszystkie guziki oraz same radio pod zmieniarką yatour.

Sama nawigacja mnie nie interesuję. 

Czy obecne wtyczki od PSS będą pasować? i wystarczy tylko podłączyć? Czy to grubsza sprawa. 

Jak zdublowałem pytanie to przepraszam, ale temat ma 40 stron:P 


  • 0

VI QP F23

VI QP J30

VII N22

IX FK2 Tourer R18Z4 

 

 

Ślepego "Białas" FK2 Tourer

http://www.accordklu...le-biała-perła/

 

 

 

Katalog doboru OEM części :

 

http://www.accordklu...i-innych-marek/

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq