Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

PSS - Schemat Audio

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 pawlik118

pawlik118
  • Moderator
  • 1958 postów
  • Skąd:Skoczów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:30th Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 73
Wzorowa

Napisano 16:37, 11.03.2021

Popraw prosze swoj post aby byl zrozumialy. Co ma "znieść" moc? PSS to radio CD z zewnętrznym wzmacniaczem.
  • 0

#17 ticol

ticol
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:17, 19.09.2021

Zmiana głośników w drzwiach na Helixy na zwrotnicach, które dobrze grają pod PSS, do tego wygłuszenie drzwi.
W przednich drzwiach mam na zwrotnicach helixy, gwizdki na przednich słupkach, w tylne drzwi poszły dwudrożne helixy.
Do tego zostawiłem tylne głośniki basowe w półce i jest bajka, nawet takiego efektu się nie spodziewałem, największą wadą fabrycznych głośników jest to że są po prostu ciche, gdzie przy oem coś tam grało przy skali 15/20, to teraz przy 10/15 BARDZO głośno się robi i czysto przede wszystkim pod względem dźwięku, bass i treble mam teraz na +1/+1. Do tego gdy zapodam oryginalną płytkę CD-AUDIO, a nie skompresowane jakościowo MP3 to jest super dla uszu :) :diabelgrin:

Poprawianie dźwięku z "tyłu" auta mija się z celem bo i tak tego nie usłyszysz jako kierowca, na początek możesz same przednie głośniki wymienić i wygłuszyć, potem tył. Głośniki w półce bym zostawił bo te akurat dobrze grają z całego PSS. Z tyłu będzie coś tam grało, a przód fabryczny będzie "trzeszczał/charczał"
Także nie tędy droga.


Pierwszy link z brzegu:
https://allegro.pl/g...7485505871.html

Masz aktualny link do zestawu który kupowałeś? Głośniki i zwrotnice? A wzmacniacz pozostał?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  • 0

LPG BRC






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq