Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Wymiana schowka pod radiem

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 listekcr

listekcr
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Bolesławiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:37, 23.08.2018

Witam Panowie.

Pytanko. Czy da sie wymienic schowek pod radiem wraz z listwa usztywniajaca nad schowkiem?

Kupilem Radio android i jest problem. Do slotu oryginalnej navi nie bardzo pasuje... Radio z chin jest mniej szpiczaste a radio z navi hondy ma wiekszy szpic na dole... 

Chce wymienic schowek zeby wywalic DVD ale wiem ze wzmacniacz bedzie kolidowac jakos. Po prostu chce spasowac czesci tak zeby jak przyjdzie nastepne radio (te zwracam jesli sie uda) To zeby tym razem wszystko pasowalo do siebie. 

Mowiac o listwie mowie o nr 1 na zdjeciu

https://drive.google...iew?usp=sharing


  • 0

#2 Milman

Milman
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:35, 26.08.2018

Jak postępy? Myślę dokładnie o takiej samej zamianie ori Navi na chińskie radio z androidem i szczerze mówiąc byłem przekonany że wejdzie plug and play a w miejsce dvd z Navi wejdzie duży schowek ori.

Daj znać jak uda Ci się to zmontować na co zwrócić uwagę itd. Trzymam kciuki! :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 listekcr

listekcr
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Bolesławiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:13, 13.09.2018

Chinczyk wrocil do chin...ale przy rozbieraniu wszystkiego przyjarzalem sie co tam jest... Trzeba by caly kokpit rozbierac a i tak nie jestem w 100% pewny czy rama ktora trzyma wszystko sztywno na srodku da sie wykrecic i wymienic bez jakis wiekszych poblemow. 

Biorac kolejne radio bede zwracal na ksztalt dolnej czesci tego radia. Przed 2005 rokiem navi hondy mialo tak jakby bardziej szpiczasty dol a chinczyki robione sa przewaznie pod bardziej zaokraglony (nie wiem czy to jasno mowie)

Zalezalo mi na tym zeby dalo sie radyjko skrecic rowniez od dolnej strony gdyz trzymanie na 3 malych srubkach jakos mnie nie jara. 

POdejrzewam ze gra nie jest warta swieczki t.j rozbieranie calego kokpitu wklad finasowy w kupowanie czesci na podmianke etc... 

 

Jak dostane zwrot hajsow z ali to zastanowie sie nad kupnem nowego... na razie zamowilem xcarlinka z chin ktory idzie juz miesiac :)


  • 0

#4 Milman

Milman
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:07, 14.09.2018

Kiepska informacja. Szkoda że się nie udało.

Możesz podesłać dokładny link do tego które kupiłeś i nie pasuje?

U mnie pomysł dalej aktualny, więc jak uda mi się wymienić radio i zmieniarke płyt Navi na schowek to dam znać "z czym to się je" :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 listekcr

listekcr
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Bolesławiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:14, 14.09.2018

Przerwa między panelem nadmuchu oraz nie wpasowuje sie na dole przy schowku
Aycetry!IPS HD Screen!Octa 8 core 2G RAM 2din android 7.1.2 Car GPS radio for honda accord 2003-2007 bluetooth radio stereo WIFI
http://s.aliexpress....Vf?fromSns=Copy to Clipboard
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq