Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Zmiany w konsoli środkowej? Relokacja przycisków? (coupe)

VI wnętrze konsola deska rozdzielcza accord coupe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 accordmaniac

accordmaniac
  • Klubowicz
  • 234 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:160
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU3
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 23:30, 02.07.2018

Witam kolegów, mam pytanie odnośnie konsoli środkowej w VI genie coupe. Obecnie mam wrzucone przez poprzedniego właściciela radio Kenwood 1din ze zmieniarką na 10 płyt i jest to całkiem satysfakcjonujący zestaw, ale mam też w domu nówkę radio 2din z ekranem dotykowym, slotem na microsd itp itd - ogólnie, typowy "chińczyk", ale mimo wszystko chciałbym to podłączyć w aucie, coby nieco podnieść standard (choćby poprzez dodanie kamery cofania i navi, a jeśli się uda, to będę próbował też zgrać to z ww. zmieniarką). Jest tylko jeden problem - przyciski. Pod radiem mam OEM wkładkę na trzy "pstryczki", przy czym w użyciu są dwa - do spryskiwaczy reflektorów i do poziomowania świateł.

 

Czy ktoś przenosił je kiedyś, gdzieś? Jest jakieś sensowne miejsce, gdzie można by je umieścić? Rozważałem pozbycie się przycisku "cruise" (schować go w desce rozdzielczej, włączonego na stałe - bo i tak jest sterowanie w kierownicy) i wrzucenie tam poziomowania świateł, ale to się wiąże z rzeźbą, bo przełącznik ma nieco inny rozmiar i jest poziomy (choć mam też pionowy, został mi po accordzie IVg), a spryski podpiąć do spryskiwaczy wycieraczek, ale chętnie posłucham innych propozycji rozwiązania "problemu"

 

Tak myślę, może by się udało wepchnąć te dwa pstryczki jakoś w "popielniczkę"? Nie palę papierosów (a nawet jeśli, to nie w aucie xd) więc brak popielniczki by mi nie przeszkadzał


Użytkownik piotrek18tw edytował ten post 23:48, 02.07.2018

  • 0

1987 Honda Accord CA5 - Lusty Liz / 1992 Honda Accord CB3 - Feisty Frankie
1997 Honda Accord CD7 - Slutty Sandy / 1999 Honda Accord CG2 - Booty Betty
2005 Honda Accord CL9 - Kinky Katie / Honda Accord CU3 - Dirty Diana

Honda S2000 AP1 - Naughty Nikki


#2 TommyH

TommyH
  • Forumowicz
  • 284 postów
  • Skąd:Trójmiasto
  • Silnik:2.3
  • Wersja:ES
  • KM:154
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Był Sedan
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 09:37, 06.07.2018

Spryski możesz schować w tunel (wtyczki sobie dobrać przedłuzyć ) , tempomat poprostu włączyć i schować za osłoną bezpieczników i wtedy masz 2 din radio miejsce


  • 0

#3 accordmaniac

accordmaniac
  • Klubowicz
  • 234 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:160
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU3
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 00:23, 07.07.2018

przymierzyłem to radio i lipne jest, kenwood lepszy. Ale dalej coś myślę pokombinować, jutro wybiorę się na złom, pooglądam hondy i pstryczki jakie mają i może coś wykombinuję :D myślę czy nie wrzucić radia z crv II gen z navi, pytanie tylko czy zagra ze zmieniarką...


  • 0

1987 Honda Accord CA5 - Lusty Liz / 1992 Honda Accord CB3 - Feisty Frankie
1997 Honda Accord CD7 - Slutty Sandy / 1999 Honda Accord CG2 - Booty Betty
2005 Honda Accord CL9 - Kinky Katie / Honda Accord CU3 - Dirty Diana

Honda S2000 AP1 - Naughty Nikki






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, wnętrze, konsola, deska rozdzielcza, accord coupe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq