Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Bałagan w całej elektryce.

VI elektryka anglik bałagan przekładka instalacja lpg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Blacku

Blacku
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:145
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:31, 18.06.2018

Mam problem jak kupilem Hanie prawie rok temu nie mialem pojecia ze to był kiedyś anglik. Ktoś kto robił przekładkę zrobił to trochę na odwal po prostu przedłużył kable i wpiął je tam gdzie były poprzednio nie zachowując żadnego ładu czy składu. W wyniku tego w miejscu schowka mam sieczkę i jak ułożę jakkolwiek kable to nie mogę założyć schowka, a jeśli zostawię je tam gdzie je zostawił mistrz druciarstwa to część z nich wystaje przy nogach pasażera. 

Dodatkowo po zdjęciu tego plastiku pod kierownicą można dojrzeć PĘK !!  dosłownie PĘK przekaźników kabli, złączek i wszystkiego co się jeszcze da. Oczywiscie wszystko co szło do silnika również jest spartolone bo w połączeniu z instalacją lpg to mam jeden gruby zwój przewodów idący przez całą górną krawędź komory silnika. Przewody od zasilania listwy wtryskowej są np dość naciągnięte a nie ładnie ułożone jak np widziałem u mojego ojca w starszej Hani. 

 

O co proszę to o pomoc w ogarnięciu tego. Jestem z Łodzi. Nie mam problemu podjechać do kogoś z okolic. Najważniejsze to ogarnąć elektrykę w środku.  Jeśli ktoś ma ochotę poświęcić trochę czasu ze mną nad tym, przelejemy trochę piwa, oczywiście nie liczę na pomoc darmową. Sam wiem jak czas jest ważny i cenny więc w wolontariat się nie zgadzam. (Chyba że u kogoś trzeba zrobić hydraulikę w domu albo warsztacie to proszę i pisać robię to od lat)


Użytkownik Blacku edytował ten post 19:32, 18.06.2018

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, elektryka, anglik, bałagan, przekładka, instalacja lpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq