Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Znikające pozycje w kontaktach zestawu głośnomówiącego

VIII zestaw głośnomówiący

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarcinCh87

MarcinCh87
  • Forumowicz
  • 143 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EX
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:38, 31.05.2018

Hej. 

 

Już kolejny raz same usunęły mi się wpisy w kontaktach w zestawie głośnomówiącym. Wygląda to w ten sposób, że miałem zapamiętane powiedzmy 8 pozycji. W pewnym momencie wybieram głosowo którąś z nich i nic się nie udaje. Wchodze do ksiązki i sprawdzam wpisy i otrzymuje komunikat, że "phonebook is empty" czy jakkolwiek on brzmi. Co gorsze jak chce na nowo wprowadzić wpisy (co jest olbrzymim problemem bo mój zestaw nie rozumie słowa "two" :) ) to te "usunięte" wpisy są w jakiś tam sposób w pamięci, bo jak chce wprowadzić pozycje pod tymi samymi nazwami to otrzymuje komunikat, że taka nazwa może być pomylona z inną już w książce istniejącą wobec czego musze uzyć innej. Innymi słowy "phonebook is empty" ale jak chce wpisać kogoś po raz kolejny to jednak gdzies tam te kontakty istnieją. 

 

Ktoś się z takim problemem spotkał? znacie jakiś sposób żeby to naprawić?


  • 0

#2 Marcin8o

Marcin8o
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Opole
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CW
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:49, 03.06.2018

Na znikające wpisy nie poradzę :)  u mnie problem ani razu nie wystąpił, ale jest alternatywny sposób wprowadzania numerów do pamięci.

 

Trzeba zaimportować książkę telefoniczną przez BT z telefonu do systemu nawigacji.

Później z menu wybrać książkę, wybrać dany numer i wybrać store in HFT.

Wtedy system sam przerzuci numer i poprosi tylko o podanie nazwy pod którą chcesz dany numer zachować.

Tym samym nie trzeba go dyktować :)

 

Pozdrawiam,


  • 0

#3 MarcinCh87

MarcinCh87
  • Forumowicz
  • 143 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EX
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:49, 04.06.2018

To jest cenna wskazówka bo to wprowadzanie mnie doprowadzało do szału. Obawiam się, że zaraz znowu mi to zniknie ale przynajmniej szybciej te kontakty powprowadzam. Dzieki.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, zestaw głośnomówiący

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq