Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Renowacja czarnej skóry Accord VI

VI Renowacja skóra tapicerka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 willks

willks
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:F20B6
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:20, 25.05.2018

może ktoś polecić niedrogi produkt do renowacji skóry, tak by w miarę szybko sechł i uzupełnił kolorem ubytki w w czarnej skórzanej tapicerce? (i co najistotniejsze by później śladów nie dostawiało)


  • 0

#2 TommyH

TommyH
  • Forumowicz
  • 284 postów
  • Skąd:Trójmiasto
  • Silnik:2.3
  • Wersja:ES
  • KM:154
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Był Sedan
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 19:01, 25.05.2018

Nie drogi to nie bedizesz zadowolony trzeba trochę dać bo skóra w accordach nie jest typowa :P


  • 0

#3 mszydlow1

mszydlow1
  • Klubowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:35, 27.05.2018

Święta racja , "po taniości"  nie będzie jakości. Sugeruję mimo wszystko rozważyć zlecenie tego profesjonalistom . Ja jestem przed regeneracją  u siebie . Kupiłem zestaw  ( zmywacz,farba ,utrwalacz )  od  firmy z  Długołeki k/Wrocławia ( kolor farby dobierali na podstawie koloru zagłówka ). Jak mi nie wyjdzie to wrócę do nich i zrobią to sami . Ich filmiki na YouTube pokazują że nie jest to trudne ale zawsze może coś pójśc nie tak 

Pzdr


  • 0

#4 willks

willks
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:F20B6
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:54, 28.05.2018

Święta racja , "po taniości"  nie będzie jakości. Sugeruję mimo wszystko rozważyć zlecenie tego profesjonalistom . Ja jestem przed regeneracją  u siebie . Kupiłem zestaw  ( zmywacz,farba ,utrwalacz )  od  firmy z  Długołeki k/Wrocławia ( kolor farby dobierali na podstawie koloru zagłówka ). Jak mi nie wyjdzie to wrócę do nich i zrobią to sami . Ich filmiki na YouTube pokazują że nie jest to trudne ale zawsze może coś pójśc nie tak 

Pzdr

 

dzieki za sugestie, co o tym myslicie?

http://allegro.pl/fa...6714159137.html


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, Renowacja, skóra, tapicerka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq