Skocz do zawartości

Sponsorzy VI Ogólnopolskiego Zlotu HAKP

Program do nagrywania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:46, 13.05.2010

Może ktoś polecić program do nagrywania muzyki ale w zwykłym formacie. Nie w formacie mp3, tak aby moje radio to odczytało w VII generacji. I jeszcze gdzie znaleśc muzyke ale nie w plikach mp3.

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:04, 13.05.2010

I jeszcze gdzie znaleśc muzyke ale nie w plikach mp3.

Możesz poszukać w formatach bezstratnych (FLAC, APE czy inne) i przekonwertować sobie. Oczywiście można i przekonwertować z dobrego mp3, ale to zawsze nie będzie już ta jakość. Przekonwertować i nagrać jako zwykłe CD możesz choćby programem NERO.

A i jak nagrywasz zwykłe płyty audio to ogranicz prędkość nagrywania do x8 (możesz sobie ustawić we wspomnianym Nero)

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:35, 13.05.2010

i przekonwertować sobie

Mógłbyś rozwinąc myśl bo nie ukrywam że takie zagadnienia to ciemna magia. Nie mam czego słuchać w autku i szlak mnie trafia i jeszcze nie moge poradzić sobie z tym tematem :k

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:51, 13.05.2010

Oczywiście. Muzyka może być zapisana w różnych formatach:

http://pl.wikipedia....ków_dźwiękowych

mp3 jest jednym z takich formatów. Generalnie programy takie jak Nero potrafią przekonwertować muzykę, czyli zmienić jej format (typ pliku w jakim jest zapisana).

Jeśli w nero użyjesz opcji stworzenia płyty CD i przeciągniesz tam jakieś utwory, Nero przekonwertuje je (bo pewnie będą w mp3 lub innym formacie, np. FLAC) i zapisze jako płytę CD, tzw. CD-Audio które odtworzy Twój sprzęt w samochodzie.

Dobrym programem do konwersji formatów oraz zgrywania płyt CD (też tych zabezpieczonych) jest Foobar2000. Program darmowy i skuteczny, służy niby do odtwarzania muzyki, ale opcje powyższe też ma. Jednak zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze będzie Nero.

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:54, 13.05.2010

Ściągnij NERO, ustaw na Audio CD, kup dobrą płytkę najlepiej Verbatim i nie przekraczaj prędkości nagrywania 4x-8x

#6 Glinuś

Glinuś
  • Moderator
  • 4921 postów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:32, 13.05.2010

Albo to:
http://www.dobreprog...dows,13141.html

Lpg:Stag 300 Plus;AC R01;Hana (czerwona) H2100

Lubryfikacja jest potrzebna jakkkkk zającowi dzwonki u jajek na polowaniu
Adam Rogowski

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:14, 13.05.2010

najlepiej Verbatim

NOMERCY, ja Verbatimom już nie ufam. Sporo nagrywaliśmy kiedyś DVD i wiele było niezdatnych do użytku. Nie wiem jak z CD ale chyba bym wolał kupić TDK lub inne firmowe niż Verbatimy.

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:15, 13.05.2010

Dobra nagrałem w Nero , śmigam zobaczyć czy działa :sm

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:22, 13.05.2010

rafal66, Nie zgodzę się z Tobą, ja nagrywam na Verbach i się idealnie nagrywają, zero odrzutów ...

Aby nie być gołosłownym testy :

http://www.komputers...DVD-04-2009.pdf

http://www.komputers...-DL-04-2009.pdf

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:48, 13.05.2010

Rabotajet aż miło ,jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc ;-)

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:58, 13.05.2010

rafal66 - może na taką partię trafiłeś akurat?

Jak kiedyś sobie na PlayStation2 pogrywałem i nagrywałem kopię zapasową gry 8-) to zawsze na Verbatimach,
teraz nie pamiętam dlaczego, coś tam chyba że laser mniej obciążają na PS no nieważne, w każdym bądź razie
duża większośc w necie do takich czynności je polecała i nie trafił mi się nigdy trefny jeszcze ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq