Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Fotel kierowcy do ES skórzany z anglika.

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dEboo

dEboo
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Świnoujście
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:27, 15.05.2018

Mam pytanko. Z powodu tragicznego stanu skóry w moim es-ie fotelu kierowcy szukam innego fotelu w lepszym stanie i trafiam na same od anglików, jak wiadoo sterowanie elektryką itp mają po innej stronie, czy sam materiał jako skóra jest do przełożenia we własnym zakresie i pasuje np z fotela pasażera(u anglika to lewa strona) do fotela kierowcy ? Jak nie we własnym zakresie to czy tapicer dałby rade spokojnie przełożyć samą skórę bez dziur itp.


  • 0

#2 toki

toki
  • Forumowicz
  • 1532 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:1,8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 24
Super

Napisano 20:42, 15.05.2018

da radę, poszukaj na forum, bo był temat, któryś z chłopaków przekładał samą skórę


  • 0

#3 damian83.

damian83.
  • Forumowicz
  • 1968 postów
  • Skąd:LDZ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe navi
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2009
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 18
Dobra

Napisano 23:22, 15.05.2018

Da radę ale mnóstwo roboty jest przy tym. Poza tym cierpliwość przy tej operacji jest nieoceniona.
  • 0

#4 TommyH

TommyH
  • Forumowicz
  • 284 postów
  • Skąd:Trójmiasto
  • Silnik:2.3
  • Wersja:ES
  • KM:154
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Był Sedan
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 09:43, 16.05.2018

Mam pytanko. Z powodu tragicznego stanu skóry w moim es-ie fotelu kierowcy szukam innego fotelu w lepszym stanie i trafiam na same od anglików, jak wiadoo sterowanie elektryką itp mają po innej stronie, czy sam materiał jako skóra jest do przełożenia we własnym zakresie i pasuje np z fotela pasażera(u anglika to lewa strona) do fotela kierowcy ? Jak nie we własnym zakresie to czy tapicer dałby rade spokojnie przełożyć samą skórę bez dziur itp.

 

Na starym fotelu zacznij próbę bo naprawdę ręce i joby będą lecieć przy tej robocie :D


  • 0

#5 dEboo

dEboo
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Świnoujście
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:51, 16.05.2018

Czyli rozumiem że żadnych dziur nie będzie(np po ręcznym opuszczaniu oparcia) itp jeżeli przełożę skórę z angielskiego lewego fotela sterowanego ręcznie do lewego fotela kierowcy normalnego sterowanego elektrycznie ?? W swoim ED-ku już wymieniałem sam poszycie więc jakieś tak pojęcie mam i wiem że to nie łatwe tak aby nic nie spieprzyć.


Użytkownik dEboo edytował ten post 13:52, 16.05.2018

  • 0

#6 TommyH

TommyH
  • Forumowicz
  • 284 postów
  • Skąd:Trójmiasto
  • Silnik:2.3
  • Wersja:ES
  • KM:154
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Był Sedan
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 22:15, 16.05.2018

Czyli rozumiem że żadnych dziur nie będzie(np po ręcznym opuszczaniu oparcia) itp jeżeli przełożę skórę z angielskiego lewego fotela sterowanego ręcznie do lewego fotela kierowcy normalnego sterowanego elektrycznie ?? W swoim ED-ku już wymieniałem sam poszycie więc jakieś tak pojęcie mam i wiem że to nie łatwe tak aby nic nie spieprzyć.

 

Powinno być podobnie jak w Civic-u przy czym uważaj na te poduszki boczne i odrazu może zmień gąbki jak będą lepsze :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq