Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Które radio GMS oraz kamera cofania warto kupić ?

VIII GMS NAVI KAMERA COFANIA

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:08, 11.05.2018

Witam :)
Chciałabym zamontować kamerę cofania plus radio z navi firmy GMS ale nie wiem ,który model wybrać :)
Nie chce raczej radia na na androidzie,ponieważ czytałam kilka opinii , których użytkownicy narzekali na ich działanie .Głównym problemem było zacinanie sie lub reset całego zestawu do ustawień fabrycznych .

Zależy mi najbardziej na navi oraz jakości muzyki reszta to tylko dodatki ,których będę używać mało lub wcale :)
Chciałabym również aby radiem można było sterować z kierownicy .
PrzeglÄ…dajÄ…c neta wybraÅ‚am dwa modele  GMS 6618 LUXURY oraz  GMS 6808 PRESTIGE model na rok 2018 - model ten ma ciekawÄ… funkcjÄ™ Phone Link o raczej kieruje siÄ™ w kierunku tego modelu .
http://allegro.pl/ra...6386376844.html
http://allegro.pl/gm...7189003733.html
Jeśli nie wolno podawać linków to je skasuje :)

Kamera jaką wybrałam to
Maxicam CA 9518 dedykowana do Accorda
http://maxitec.pl/ka...egend-city.html

 

Pomóżcie co wybrać lub doradźcie lepszy sprzęcik w rozsądnych pieniążkach :)

 

Jeśli ktoś ma takie radia to niech napisze jak się sprawują oraz jakie mają kamerki do zestawu :) oraz czy załączają się one po wrzuceniu wstecznego a może trzeba dokupić jakiś dodatkowy kabel lub urządzenia aby tak działały .

Jest też kwestia ramki do radia bo ją też gdzieś muszę kupić więc dajcie jakiś namiar jak macie :)

Pozdrawiam Kaśka


Użytkownik Pani_Accord edytował ten post 11:58, 13.05.2018

  • 0

#2 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:05, 12.05.2018

Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie :) ponieważ mój mąż dzwonił do serwisu ,który sprzedaje radia GMS oraz je montuje ale niestety jest on ponad 200 km od naszego Zgorzelca ale jak nic nie znajdziemy bliżej trzeba będzie tam podjechać .Tam pan zadał mojemu pytanie ,ponieważ nie montowali tego jeszcze w Accordzie czy po wyjęciu seryjnego radia i podłączeniu GMS nie zniknie sterowanie komputera pokładowego w kierownicy tylko skąd my to możemy wiedzieć :)
Pan od radyjek powiedział,że czasami tak jest i trzeba montować dodatkowy interfejs a oni nie mają ich na stanie więc gdybyśmy tam przyjechali i byłaby taka potrzeba to auto stoi i czeka na część ;(

wybór padł raczej na model GMS 6808 najnowszy model z funkcją Phone Link

 

 

RamkÄ™ do radia znaleźliÅ›my w Honda Plaza Warszawa  - Ramka w kolorze NH525L GQ GUN METALLIC nie jest tania bo okoÅ‚o 300- 350 zÅ‚ z wysyÅ‚kÄ… ale cenÄ™ dokÅ‚adnÄ… podadzÄ… przy ewentualnym zamówieniu .
Gdyby ktoś miał namiar na takie ramki lub miał taką do sprzedania niech pisze :)
W radiu jest w komplecie pół kieszeń więc ona chyba powinna wystarczyć do montażu czy trzeba szukać jakieś innej :) ?

część nr 9 na zdjęciu z Hondy Plaza

f85599af4f94e79emed.jpg

 

Mój mąż niedawno rozmawiał ze serwisem aż z Krakowa ,który zakłada właśnie takie zabawki i stwierdzili,że aby takie radio działało muszą założyć dodatkowy wzmacniacz a to dlatego,że auto posiada zestaw głośników premium .Dodatkowo wspominali o jakimś dodatkowym okablowaniu .Bez takiego dodatkowego wzmacniacza mają podobno nie działać któreś głośniki bo już to robili w Accordzie .
Koszt takiej usługi u nich bez radia ale z ich wzmacniaczem i ramką to około 3500 zł i 2 dni robocze .
Trochę to drogo bo doliczając koszt radia i paliwa wychodzi leciutko ponad 5 tysięcy :)

Teraz wiedzę,że montaż tych zabawek nie będzie taka prostą sprawą jak mi się wydawało :( a może wy znacie jakiś punk ,który by to założył profesjonalnie za normalne pieniądze :)
Dzwoniłam do Wrocławia do Hondy a tam odmówili założenia takiego sprzętu .W poniedziałek mam jeszcze dzwonić do Zielonej Góry do Hondy bo muszą zapytać elektryka ,który dziś ma wolne a bez niego nie wiedzą czy mogą :)


Użytkownik Pani_Accord edytował ten post 15:44, 12.05.2018

  • 0

#3 WoWi

WoWi
  • Auto Roku 2017
  • 327 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:3.7
  • Wersja:Premium
  • KM:345+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:20, 12.05.2018

Jak dla mnie to za wolny procesor siedzi w tym radiu - może Ci się przycinać podczas obsługi (starsze tablety mają szybsze procesory, a te radio które podałaś jest niby z 2018r. :-o :-P )


Użytkownik WoWi edytował ten post 16:20, 12.05.2018

  • 0

#4 keraj9

keraj9
  • Nowy
  • 17 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Elegance Automat
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:08, 12.05.2018

Jak dla mnie to za wolny procesor siedzi w tym radiu - może Ci się przycinać podczas obsługi (starsze tablety mają szybsze procesory, a te radio które podałaś jest niby z 2018r. :-o :-P )

 

Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie :) ponieważ mój mąż dzwonił do serwisu ,który sprzedaje radia GMS oraz je montuje ale niestety jest on ponad 200 km od naszego Zgorzelca ale jak nic nie znajdziemy bliżej trzeba będzie tam podjechać .Tam pan zadał mojemu pytanie ,ponieważ nie montowali tego jeszcze w Accordzie czy po wyjęciu seryjnego radia i podłączeniu GMS nie zniknie sterowanie komputera pokładowego w kierownicy tylko skąd my to możemy wiedzieć :)
Pan od radyjek powiedział,że czasami tak jest i trzeba montować dodatkowy interfejs a oni nie mają ich na stanie więc gdybyśmy tam przyjechali i byłaby taka potrzeba to auto stoi i czeka na część ;(

wybór padł raczej na model GMS 6808 najnowszy model z funkcją Phone Link

 

 

RamkÄ™ do radia znaleźliÅ›my w Honda Plaza Warszawa  - Ramka w kolorze NH525L GQ GUN METALLIC nie jest tania bo okoÅ‚o 300- 350 zÅ‚ z wysyÅ‚kÄ… ale cenÄ™ dokÅ‚adnÄ… podadzÄ… przy ewentualnym zamówieniu .
Gdyby ktoś miał namiar na takie ramki lub miał taką do sprzedania niech pisze :)
W radiu jest w komplecie pół kieszeń więc ona chyba powinna wystarczyć do montażu czy trzeba szukać jakieś innej :) ?

część nr 9 na zdjęciu z Hondy Plaza

f85599af4f94e79emed.jpg

 

Mój mąż niedawno rozmawiał ze serwisem aż z Krakowa ,który zakłada właśnie takie zabawki i stwierdzili,że aby takie radio działało muszą założyć dodatkowy wzmacniacz a to dlatego,że auto posiada zestaw głośników premium .Dodatkowo wspominali o jakimś dodatkowym okablowaniu .Bez takiego dodatkowego wzmacniacza mają podobno nie działać któreś głośniki bo już to robili w Accordzie .
Koszt takiej usługi u nich bez radia ale z ich wzmacniaczem i ramką to około 3500 zł i 2 dni robocze .
Trochę to drogo bo doliczając koszt radia i paliwa wychodzi leciutko ponad 5 tysięcy :)

Teraz wiedzę,że montaż tych zabawek nie będzie taka prostą sprawą jak mi się wydawało :( a może wy znacie jakiś punk ,który by to założył profesjonalnie za normalne pieniądze :)
Dzwoniłam do Wrocławia do Hondy a tam odmówili założenia takiego sprzętu .W poniedziałek mam jeszcze dzwonić do Zielonej Góry do Hondy bo muszą zapytać elektryka ,który dziś ma wolne a bez niego nie wiedzą czy mogą :)

 

Jak dla mnie to za wolny procesor siedzi w tym radiu - może Ci się przycinać podczas obsługi (starsze tablety mają szybsze procesory, a te radio które podałaś jest niby z 2018r. :-o :-P )

Witam

 

Tu gotowy zestaw: http://audiocarshop....DVBT-BT-KAM/922.

 

Kamera cofania o której piszesz jest do VII generacji do VIII nie bÄ™dzie pasowaÅ‚a. Co radia miaÅ‚em w poprzednim Accordzie VI stacje i kamerÄ™ cofania uniwersalnÄ… tej firmy i byÅ‚em zadowolony. Obecnie zakupiÅ‚em GMS na Androidzie i czekam na ramkÄ™ i myÅ›lÄ™, że w przyszÅ‚ym tygodniu bÄ™dÄ™ montowaÅ‚ wtedy bÄ™dÄ™ miaÅ‚ wiedzÄ™ jak dziaÅ‚a. Po wymianie radia na niefabryczne nie bÄ™dÄ… wyÅ›wietlane na oryginalnym ekranie dane z radia ,zegar. oraz nie nie bÄ™dzie dziaÅ‚aÅ‚ USB i AUX które sÄ… w podÅ‚okietniku chyba że po przeróbkach. Radio w tej ramce montuje siÄ™ do  uchwytów, które nastÄ™pnie montuje sie do ramki - kieszeÅ„ jest zbÄ™dna. Ja zamówiÅ‚em ramkÄ™ z uchwytami mocujÄ…cymi poz. 10 i 11 ponieważ z katalogu wynika, że uchwyty w moim przypadku sÄ… inne niz te które posiadam przy oryginalnym radiu chociaż kolega z postu podanego niż wykorzystaÅ‚  z oryginalnego radia.

Link do tematu na forum w dziale zrób to sam:

http://www.accordklu...m-audio-system/.

 

Pozdrawiam

 

 

 


  • 0

#5 WoWi

WoWi
  • Auto Roku 2017
  • 327 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:3.7
  • Wersja:Premium
  • KM:345+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:19, 12.05.2018

Keraj popraw bo nie widać od razu co napisałeś :-D


Użytkownik WoWi edytował ten post 20:19, 12.05.2018

  • 0

#6 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:41, 12.05.2018

 


Witam


 

Tu gotowy zestaw: http://audiocarshop....DVBT-BT-KAM/922.

 

http://www.accordklu...m-audio-system/.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Dzięki za info :) czytałam,że android w GMS jest dość słaby i się często wiesza zwłaszcza zimą .Który model wybrałeś ?
W tym linku co podałaś zrób sam jest wymieniony wzmacniacz - kupujesz jakiś ? bo inaczej chyba nie będą ci działać wszystkie głośniki
Czyli sam będziesz wszystko montował :) jestem ciekawa jak ci to wyjdzie i czy wszystko będzie działać jak trzeba :)
A ta kamerka jest do kombi więc myślałam,że będzie ok też do sedana bo przecież montuje się ją w miejsce podświetlenia tablicy ale widocznie się myliłam :)

 

Ten gotowy zestaw też jest na androidzie a ja raczej nie potrzebuje aż tyle bajerów :) najważniejsza jest muzyczka i navi


Użytkownik Pani_Accord edytował ten post 20:42, 12.05.2018

  • 0

#7 keraj9

keraj9
  • Nowy
  • 17 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Elegance Automat
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:17, 12.05.2018

Keraj popraw bo nie widać od razu co napisałeś :-D

 

Witam

 

Tu gotowy zestaw: http://audiocarshop....DVBT-BT-KAM/922.

 

Kamera cofania o której piszesz jest do VII generacji do VIII nie będzie pasowała. Co do radia miałem w poprzednim Accordzie VI stacje i kamerę cofania uniwersalną tej firmy i byłem zadowolony. Obecnie zakupiłem GMS na Androidzie i czekam na ramkę i myślę, że w przyszłym tygodniu będę montował wtedy będę miał wiedzę jak działa. Po wymianie radia na niefabryczne nie będą wyświetlane na oryginalnym ekranie dane z radia ,zegar. oraz nie będzie działał USB i AUX które są w podłokietniku chyba że po przeróbkach. Radio w tej ramce montuje się do uchwytów, które następnie montuje sie do ramki - kieszeń jest zbędna. Ja zamówiłem ramkę z uchwytami mocującymi poz. 10 i 11 ponieważ z katalogu wynika, że uchwyty w moim przypadku są inne niz te które posiadam przy oryginalnym radiu chociaż kolega z postu podanego niż wykorzystał z oryginalnego radia.

 

Link do tematu na forum w dziale zrób to sam:

http://www.accordklu...m-audio-system/.

 

Pozdrawiam


Dzięki za info :) czytałam,że android w GMS jest dość słaby i się często wiesza zwłaszcza zimą .Który model wybrałeś ?
W tym linku co podałaś zrób sam jest wymieniony wzmacniacz - kupujesz jakiś ? bo inaczej chyba nie będą ci działać wszystkie głośniki
Czyli sam będziesz wszystko montował :) jestem ciekawa jak ci to wyjdzie i czy wszystko będzie działać jak trzeba :)
A ta kamerka jest do kombi więc myślałam,że będzie ok też do sedana bo przecież montuje się ją w miejsce podświetlenia tablicy ale widocznie się myliłam :)

 

Ten gotowy zestaw też jest na androidzie a ja raczej nie potrzebuje aż tyle bajerów :) najważniejsza jest muzyczka i navi

 

Model AMC 786 PRO. Ja mam oryginalne audio bez wzmacniacza i nie planuje montażu. Co do kamery sugerowaÅ‚em sie opisem - kombi a ty masz sedana. W katalogu na stronie japancars.ru wynika że lampki oÅ›wietlenia tablicy maja te same numery - dla pewnoÅ›ci potwierdzić w  ASO. Ten gotowy zestaw może być na Androidzie i ns Windowsie tak wynika z opisu jak jest naprawdÄ™ należaÅ‚oby wysÅ‚ać do nich zapytanie. W zakresie muzyki nie pomogÄ™ bo nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia ważne, że by wszystko dziaÅ‚aÅ‚o.


  • 0

#8 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:33, 13.05.2018

Troszkę poczytał i okazuje się ,że taki montaż to dość spora ingerencja w systemy auta .Podobno mogą nie działać podłączenia w podłokietniku , górny wyświetlacz nie pokazywać godziny i reszty informacji a to już mi się nie podoba .Dodatkowo sprawa z tym wzmacniaczem czasami jest problem z jego montażem a dokładnie gdzie go zamontować .Nie chce aby mi coś dokręcano w bagażniku :)

 

Panowie ja chciałabym tylko posiadać kamerę cofania i navi ,ponieważ ja nie korzystam z tych wszystkich innych bajerów :)

Poniżej dołączam fotę i może w miejsce 1 lub 2 można coś zamontować co nie będzie ingerować w system Premium .
Numer 2 na zdjÄ™ciu to w  sumie puste miejsce i może tam daÅ‚oby siÄ™ coÅ› zamontować jakiÅ› wyÅ›wietlacz/tablet :)

 

A może ktoś z was ma inny pomysł :)

b9110329d579ce39.jpg

 

A co myÅ›licie o STACJi MULTIMEDIALNEJ  PHANTOM DVM 3674G ?
Jeśli warto to może wiecie ,gdzie ją kupie oprócz Hondy Plaza bo cena u nich dość wysoka bo po promocji 4800 zł ale już z montażem :)


Użytkownik Pani_Accord edytował ten post 12:11, 13.05.2018

  • 0

#9 WoWi

WoWi
  • Auto Roku 2017
  • 327 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:3.7
  • Wersja:Premium
  • KM:345+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:28, 13.05.2018

Tadzio zrobiÅ‚ fajny tutorial jak można wykorzystać tablet - wtedy bÄ™dziesz miaÅ‚a  nawigacjÄ™ i kamerkÄ™ cofania ;-)


  • 0

#10 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:45, 13.05.2018

Tadzio zrobiÅ‚ fajny tutorial jak można wykorzystać tablet - wtedy bÄ™dziesz miaÅ‚a  nawigacjÄ™ i kamerkÄ™ cofania ;-)

Właśnie przeglądałam jego temat :) mega to wygląda ale kto mi to zrobi :) nawet Tadzio pisze,że musi mieć auto na tydzień a potem w grę wchodzą dodatkowe poprawki a ja do Katowic mam 400 km :)
Sama już nie wiem chyba dam sobie z tym spokój bo nie chce zakładać jakiegoś radia 2 din ,które nie będzie spełniać moich oczekiwań a dodatkowo dość mocno może ograniczyć działanie niektórych funkcji w aucie .
Jedynie ten Phantom wydaje się dość rozsądnym rozwiązaniem :)


  • 0

#11 keraj9

keraj9
  • Nowy
  • 17 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Elegance Automat
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:46, 13.05.2018

Właśnie przeglądałam jego temat :) mega to wygląda ale kto mi to zrobi :) nawet Tadzio pisze,że musi mieć auto na tydzień a potem w grę wchodzą dodatkowe poprawki a ja do Katowic mam 400 km :)
Sama już nie wiem chyba dam sobie z tym spokój bo nie chce zakładać jakiegoś radia 2 din ,które nie będzie spełniać moich oczekiwań a dodatkowo dość mocno może ograniczyć działanie niektórych funkcji w aucie .
Jedynie ten Phantom wydaje się dość rozsądnym rozwiązaniem :)

Jeżeli chcesz zachować oryginalne radio to dużego wyboru nie ma. Albo Phantom albo  nawigacja samochodowa z opcjÄ… podÅ‚Ä…czenia kamery cofania lub zmiana samochodu na model z fabryczna nawigacjÄ… i kamerÄ… cofania. WedÅ‚ug mnie najlepsza opcja dla nawigacji to system Android. Duży wybór map i możliwość zakupu map na krótki okres czasu jeżli ktoÅ› korzysta okazjonalnie z nawigacji, Ja bym Phantoma nie wybraÅ‚ . Jest na forum kilka tematów na jego temat:  http://www.accordklu...kać/?hl=phantom, http://www.accordklu...phantom 3674g, http://www.accordklu...a/?hl=phantom, 

http://www.accordklu...ian/?hl=phantom.

Po wymianie oryginalnego radia na inne wymagane sÄ… kompromisy. Piszesz o mocno ograniczonym dziaÅ‚aniu niektórych funkcji. WedÅ‚ug tego opisu:http://www.accordklu...m-audio-system/ wszystkie funkcje dziaÅ‚ajÄ…. Z tego co piszÄ… koledzy na forum nie można podÅ‚Ä…czyć bez przeróbek do oryginalnego wzmacniacza innego radia, gdyż nie jest to standardowy wzmacniacz. Projekt Tadzia również wymaga ingerencji - przeróbka tabletu oraz  wyÅ›wietlacza.


  • 0

#12 KulawyJohn

KulawyJohn
  • Administrator
  • 1615 postów
  • SkÄ…d:KSU powiat suski
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201 z groszami
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 53
Wzorowa

Napisano 06:02, 14.05.2018

Ja mam GMS 6618 Luxury z kamerą cofania GMS. Gra to bardzo ładnie, nie musiałem kupować wzmacniacza. Wszystkie głośniki grają. Jestem zadowolony z tego sprzętu :)
  • 0

Pozdrawiam Grzegorz - górolicek śmiesek :)
Moja "Czarnula"

"Być górolem - to nie po górolsku godać.
Górolsko ślebodę trza tajsi w sercu chować!
Nie tyn jest górolem, co mo parzynice,
Nie tyn, komu gorset zdobio łostrężnice.
Jeno tym górolem, kto w górach serce swe łostawił,
W wąziutki szczelinie granitym zastawił"


#13 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:00, 14.05.2018

Ja mam GMS 6618 Luxury z kamerą cofania GMS. Gra to bardzo ładnie, nie musiałem kupować wzmacniacza. Wszystkie głośniki grają. Jestem zadowolony z tego sprzętu :)

dzięki za odpowiedź :) jeśli masz w aucie system Premium to aż dziwne,że nie potrzebowałeś dodatkowego wzmacniacza bo przejrzałam trochę tematów i każdy kto go ma musiał taki dołożyć jeśli chciał aby wszystkie głośniki grały :)
Mógłbyś mi tylko jeszcze napisać jakie funkcje teraz wyświetla górny wyświetlacz :) ? bo podobno jego funkcje są wtedy okrojone dość mocno .


  • 0

#14 KulawyJohn

KulawyJohn
  • Administrator
  • 1615 postów
  • SkÄ…d:KSU powiat suski
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201 z groszami
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 53
Wzorowa

Napisano 10:06, 14.05.2018

Info z radia znika, pozostaje tylko info z nadmuchu. Brak problemów odnośnie sterowania z kierownicy kompem (gdzieś tam widziałem zapytanie o to), sterowanie radiem z kiery działa super ;)
Ja mam tylko suba pod tylną szybą, więc o 2 głośniki mniej niż w exe... Samo radyjko jest na tyle mocne, że potrafi grać dość głośno. Mam podłączone bez wzmacniacza (sprawdziłem dziś), bo poprzedni właściciel coś gmerał (popsuł) i wzmacniacza nie ma, a głośniki musiałem poprawiać i dwa wymienić.

Użytkownik KulawyJohn edytował ten post 10:07, 14.05.2018

  • 0

Pozdrawiam Grzegorz - górolicek śmiesek :)
Moja "Czarnula"

"Być górolem - to nie po górolsku godać.
Górolsko ślebodę trza tajsi w sercu chować!
Nie tyn jest górolem, co mo parzynice,
Nie tyn, komu gorset zdobio łostrężnice.
Jeno tym górolem, kto w górach serce swe łostawił,
W wąziutki szczelinie granitym zastawił"


#15 Pani_Accord

Pani_Accord
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • SkÄ…d:Zgorzelec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:160
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:46, 14.05.2018

Koniec z radiem 2 din za dużo z tym problemów :) może kiedyś jakieś znajdę ,które spełni moje oczekiwania :)

Wszystkim bardzo dziękuje za rady :) może uda mi się znaleźć jakieś inne rozwiązanie mojej zachcianki :)
Pozdrawiam

 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, GMS NAVI KAMERA COFANIA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq