Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Fotele USA, Anglia, Europa

VII fotele usa anglia europa przekładka elektryka kraków

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 JayDee

JayDee
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:28, 10.05.2018

Serdecznie witam wszystkich na forum.

 

Chciałbym wymienić fotele i kanapę w VII gen przed lift, ze szmacianych na jasne skóry. Jednak prawie wszystko, co można znaleźć na rynku pochodzi z anglików i tutaj zaczynają się schody. Z sama tylną kanapą jak wiadomo nie ma problemu, wystarczy przełożyć - mam natomiast pytania dot. foteli przednich.

 

Idealną sytuacją byłoby, gdybym uzyskał dwa przednie fotele z których KAŻDY ma pełną regulację i grzanie, lub przynajmniej pełną regulację ma fotel kierowcy. Wiem, że przekładka z anglika taką sytuację uniemożliwia.

 

Wymyśliłem więc na to taki sposób, że kupię fotel prawy z anglika i przełożę go w miejsce pasażera, natomiast na miejsce kierowcy znaleziony w necie  fotel kierowcy z wersji USA Lift. Link do przedmiotu: http://www.lostark.p...tel-lewy_140061

 

1. Czy ten fotel będzie pasował? (zwróćcie proszę uwagę na jedno ze zdjęć na którym widać przewody pod spodem)

2. Co z przewodami? Czy ten amerykaniec to będzie plug and play, czy konieczne będą jakieś przełączki?

 

Kolejna seria pytań dotyczy już samego podłączenia foteli, niezależnie czy będzie to UK czy USA.

 

1. Co dokładnie, punkt po punkcie potrzebuje aby w moim aucie zafunkcjonowały fotele elektryczne, jeśli dotąd nigdy ich nie było? Czy muszę kupić jedynie ramkę dźwigni zmiany biegów z przyciskami grzania, czy jakieś dodatkowe moduły, przewody itp?

2. Czy może istnieje jakiś prostszy sposób uzyskania pożądanego efektu?

3. Czy posiadając już cały osprzęt, znalazłby się ktoś z Krakowa lub okolic do 50km kto mógłby mi to wszystko za opłatą podłączyć? Ja sam niestety mam dwie lewe ręce...

 

I jeszcze jeden pomysł, który przyszedł mi do głowy:

 

- Czy gdybym chciał uzyskać skórzane fotele, ale mógłbym obyć się BEZ elektryki, to dałoby się przełożyć same poduszki i oparcie na mój obecny nieelektryczny stelaż? Tak aby w efekcie pozostał stelaż ręczny a na nim skóry.

 

Serdeczne dzięki za wszelki odzew.


Użytkownik JayDee edytował ten post 13:42, 10.05.2018

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, fotele, usa, anglia, europa, przekładka, elektryka, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq