Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Demontaż lamp przednich w siódemce

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 Kelefos

Kelefos
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:04, 27.04.2019

Jedną z lamp zdemontowałem. Niestety silica żel po tylu latach , nie dał się odkleić bez uszkodzenia woreczka - skutek - nawet po odkurzeniu jest trochę białych kulek w okolicach pozycyjnego których za chiny nie idzie wyciągnąć, bo jest to między przeźroczystymi plastikami . Za to soczewka już wyczyszczona. Dopiero po montażu zacząłem się zastanawiać jak wygląda regulacja tj przenoszenie ruchu z silniczka na odbłyśnik w tych xenonach? Nie przypominam sobie miejsca gdzie to się jakoś łączy. Poza tym nie wiem co ma być tam ruchomego. Soczewka razem z odbłyśnikiem jest na sztywno przykręcona do obudowy przez 3 śruby. Przesłona tez raczej siedzi twardo na bolcach odbłyśnika. Dla mnie magia. Co tam ma sie ruszać po obciażeniu auta?

tylne prawe koło jest cięgno poziomujace xenon. dzwigienka 7-10cm


  • 0

#17 artiscig

artiscig
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:GA
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:18, 27.02.2022

Odgrzeje trochę kotleta, czy ma ktoś możliwość zrobienia zdjęć, lub posiada już szczegółowe foty jak same lampy ze ślizgami są przykręcone w samochodzie ? Pytam ponieważ w moich lampach byly wkręcone blachowkręty na których opierały się ślizgi zeby wypoziomować zderzak prawdopodobnie. Załączam fote :D Chce dojść do tego dlaczego tak zostalo zrobione i czego brakuje u mnie w aucie.
https://www.dropbox....101958.jpg?dl=0

Użytkownik artiscig edytował ten post 11:16, 01.03.2022

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq