Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Brak kontrolki świateł na desce i brak sygnalizacji włączonych świateł.

VII kontrolka świateł brak sygnalizacji świateł

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxxum

Maxxum
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:PSZ pow.szamotulski
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:28, 22.03.2018

Witam!!! Posiadam accordeona 2.2 ictdi z 2007 roku juz ładnych pare latek. odkąd go kupiłem mam ten sam problem który jakoś nie irytował mnie zbyt mocno aż do wczoraj jak rozładowaniu uległ aku. otóż po włączeniu świateł nie mam kontrolki sygnalizującej właczone światła na zegarach, chociaż pod słońce na zegarach widać ze taka opcja jest. taki problem może bym przeżył, ale po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi przy włączonych światłach nie ma typowego "pipczenia" przypominającego o wyłączeniu świateł. Pytałem elektryków ale nikt z takim przypadkiem sie nie spotkał. dodam ze nie mam opcji AUTO na przełączniku świateł, nie wiem czy ma to jakies znaczenie czy nie. Może ktoś podrzuci jakieś pomysły co moze być powodem. Ewentualnie pozostaje założenie osobnej instalacji na przekaźnikach i brzeczyk żeby dzwonił jak otworzy sie drzwi, ale to juz ostateczność :-) czekam na propozycje pozdrawiam


  • 0

#2 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:21, 24.03.2018

Pierwsze to zrób samo diagnostykę zegarów żeby być pewnym że kontrolka jest sprawa, opis jak to zrobić masz na forum lub YouTube.
Jeśli kontrolka będzie świecić możliwe że ktoś wymienił skrzynkę bezpieczników w komorze silnika na przedliftowa i to może być przyczyną jednego i drugiego problemu
  • 0

#3 Maxxum

Maxxum
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:PSZ pow.szamotulski
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:20, 25.03.2018

Diagnostyka zegarow zrobiona - kontrolka świateł działa. A czy skrzynka przed liftowa wygląda inaczej czy tak samo? Bo mam skrzynkę identyczna z wyglądu w garażu. Myślę że chodzi bardziej o sterowanie-wyswietlanie niż o wygląd?
  • 0

#4 Adam54GH

Adam54GH
  • Forumowicz
  • 220 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S
  • KM:296
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cl7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:24, 25.03.2018

Skrzynka wygląda tak samo różni się tylko środkiem,jak masz inną spróbuj założyć

Użytkownik Adam54GH edytował ten post 17:24, 25.03.2018

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, kontrolka świateł, brak sygnalizacji świateł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq