Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Wideorejestrator

VIII Wideorejestrator Kamera Rejestrator jazdy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramzes11

ramzes11
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:UK
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ex
  • KM:148
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:15, 19.03.2018

Witam. Czy ktoś z was podpinal wideorejestrator tak żeby kable były schowane pod tapicerka? Czy dużo jest z tym zabawy? Ktoś może ma jakis tutorial jak podlaczyc pod prad ze stacyjki? Robiłem to wcześniej w mojej audi b6 ale tam było duzo prosciej. Tutaj za bardzo nawet nie wiem za co się zabrac.
  • 0

#2 Alex1989axe

Alex1989axe
  • Forumowicz
  • 40 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:34, 19.03.2018

Witam ja właśnie tez planuję podłączyć kamerkę na stałe. Ja mam VII generację ale zasada jest taka sama. Jeśli chcesz mieć zasilanie po zapłonie to najprościej jest podpiąć się pod zapalniczkę a kabel ukryć w słupku i podsufitce a następnie wyciągnąć przy lusterku. Aby nie podłączać oryginalnego kabla z zasilaczem możesz zastosować moduł obniżający napięcie np. taki
http://allegro.pl/pr...7082794758.html
i podłączyć kamerkę zwykłym kablem usb


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#3 qronax

qronax
  • Forumowicz
  • 389 postów
  • Skąd:Waw
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:08, 19.03.2018

ja zrobiłem tak:

kabelek przeciągnąłem z lewej do prawej skrzynki (nie znalazłem w prawej napięcia po stacyjce)

dodałem bezpiecznik i pociągnąłem kabelki pod schowek gdzie zamontowałem drugie gniazdo zapalniczki (zwykłe za 3zł, i tak go nie widać)

kabel schowałem pod sufitkę, potem słupeczkiem i uszczelkami pod schowek. pod schowkiem zostawiłem nadmiar kabla łącząc wtyczke normalnie w gniazdo i wszystko banglało aż miło. przy sprzedaży auta wyciągnąłem kabel ładowarki i zamontowałem w kolejnym ;]


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Wideorejestrator, Kamera, Rejestrator jazdy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq