Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Poduszka/Å‚apa silnika acco ce2

V

Najlepsza odpowiedź Marek85 , 11:46, 19.03.2018

tak... chodzi o numer 7... dzięki wielkie! Po numerach już znalazłem jakiś zamiennik na all... ale napisałem też do jarusneta... zobaczymy co z tego wyjdzie... ważne ,że mam numery... jeszcze raz dzięki...

Przejdź do postu


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek85

Marek85
  • Forumowicz
  • 85 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Naj
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CG2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:17, 16.03.2018

Witam... poszukuję informacji na temat przedniej-środkowej łapy/poduszki silnika w acco V ce2 aerodeck... dzwoniłem do aso i cześć jest już u nich nie dostępna... :/ znalazłem też temat na tym forum z 2012 roku gdzie ludzie pisali ,że już był problem z dostępnością tego elementu wtedy... teraz pytanie czy można tę łapę dopasować od innego modelu (może przez ten czas ktoś już coś opatentował?) czy może będzie pasowała któraś z portalu aukcyjnego all... bo znalazłem tam kilka ale nie mam pewności czy to na pewno te... jeśli byłaby możliwość to chociaż jakby ktoś podał jej numery to coś poszukam po tych numerach... dzięki pzdr

Załączone pliki


  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8865 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 21:00, 16.03.2018

http://japancars.ru/...&nplblk=B__4700

 

chodzi ci o  numer 7? Ja szukaÅ‚em i w koÅ„cu kupiÅ‚em oem u jarusneta jakieÅ› 4 lata temu, ale szukaj po zamiennikach. Wiem że jakiÅ› pasuje ale nie wiem jakiej firmy bo zbrodni dawno temu zaÅ‚ożyÅ‚ do coupe i pasowaÅ‚o a ja siÄ™ przejechaÅ‚em na zamienniku. 

50840-SV4-000


  • 0

#3 Marek85

Marek85
  • Forumowicz
  • 85 postów
  • SkÄ…d:PoznaÅ„
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Naj
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CG2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:46, 19.03.2018   Najlepsza odpowiedź

tak... chodzi o numer 7... dzięki wielkie! Po numerach już znalazłem jakiś zamiennik na all... ale napisałem też do jarusneta... zobaczymy co z tego wyjdzie... ważne ,że mam numery... jeszcze raz dzięki...


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq