Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

podłokietnik


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:49, 18.11.2008

Mam prośbę do właściciela HA VI gen który posiada w samochodzie seryjny podłokietnik o wklejenie fotki jak on sie prezentuje z boku (musze porównać z innym) i najlepiej jakos z tyłu ;)

Mile widziana jest również opinia - czy nie jest za wysoki etc i czy w srodku coś sie zmieści ;)

#2 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:56, 18.11.2008

Fotek konkretnych nie posiadam, może później uda mi się coś ci pokazać, chyba, że ktoś mnie wyprzedzi.

Co do pytania: nie jest za wysoki, fajna sprawa, płyki CD wejdą spokojnie, pozatym jeszcze pare szpargałów tam się zmieści :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#3 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:17, 18.11.2008

A jak sie zmienia biegi przy spokojnie jeździe? Nie trzeba odrywac łokcia?

Starzeje sie więc... wiadomo :mrgreen:

#4 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 13:29, 18.11.2008

A jak sie zmienia biegi przy spokojnie jeździe? Nie trzeba odrywac łokcia?


To zależy, ja mam blisko przysunięty fotel, bo i za wysoki nie jestem, to wogóle tam na podłokietnik nie mogę położyć łokcia. Jest za krótki.
Pozatym pare rzeczy tam zmieścisz, husteczki,długopisy, aparat,telefon itp. Wogóle to ładniej wygląda z podłokietnikiem niż bez.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:30, 18.11.2008

Blade siedziałem w ATRku z podłokietnikiem seryjnym i powiem ci ze nie bardzo jak dla mnie bo wiesz jak ja siedzę. Problem jest taki ze kubełek trochę przeszkadza ale tak jak napisał Kiziol mieści sie tam np. płyta cd. Jak dobrze pamiętam chłopak z Legionowa miał do sprzedania org. od naszych czyli z zieloną al kantara. Jak co szukaj na allegro.

#6 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:38, 18.11.2008

no szukalem i nie ma :/ a ostatnio zobaczylem ATR'a na sprzedaż z takim i... sie zakochałem :mrgreen:

BTW: U nas nie ma zielonej alkantary tylko... jakas taka czarno-granatowa. Kiedys myslalem zeby bardziej zaakcentować wnętrze na ten zielony kolor zielonymi chodnikami etc ale na razie sobie odpuściłem ;) Za to CTR 30th z czerwonym akcentem są super!

#7 badyl

badyl
  • Forumowicz
  • 53 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:48, 18.11.2008

własnie sie sam zastanawiałem nad zakupem takiego i ciekawy jestem jak to wyglada

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:01, 18.11.2008

Chodziło mi o tą zielona siatkę na fotelach ten kolor A tu masz link do chłopaka u którego kiedyś widziałem ze miał na sprzedaż może jeszcze ma?
http://motoallegro.p...esci_maska.html

#9 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:08, 18.11.2008

sam by sobie srawił taki podlokietnik :mrgreen: tylko wlasnie boje sie ze bedzie przeszkadzał przy 2 i 4 biegu... w VII gen troche przeszkadza.

#10 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:17, 18.11.2008

tez sie tego obawiam... zwlaszcza ze w ATR'e to lata się w mocnym... ścisku wiec mozliwe ze w ogóle będzie to chybiony pomysł :|

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:20, 18.11.2008

Blade trzeba zaprosić do klubu jakiegoś ATR z podłokietnikiem to sprawdzisz :mrgreen:

#12 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:52, 20.11.2008

Tez szukam podlokietnika wiec jak kupisz i nie bedzie ci pasowal to ja chetnie go odkupie ;-)

Szukam juz od kilku miesiecy togo mebla i nigdzie ni ma :-(
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#13 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 20:10, 20.11.2008

mi tam nic nie przeszkadza a wygodnie jest- tylko szkoda, że nie jest miękki- kolega w mondeo ma jeszcze gąbkę i wygodniej się trzyma tu materiał nie jest źle i jest wygodnie ale mogło by być lepiej :-)

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#14 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:20, 20.11.2008

No nie wiem Panowie,ale na allegro są jakieś podłokietniki żaden nie pasuje? a auta rozbite tych też nie brakuje w czym problem,a kasa za nie też chyba nie jest wygórowana :?:

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:26, 20.11.2008

Podobno za Org z ATR trzeba dać i 400zł natomiast ze zwykłego 100




IPB Skin By Virteq