Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Falken azenis Fk 510

Accord VIII Type - S

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Tyberiusz

Tyberiusz
  • Forumowicz
  • 383 postów
  • Skąd:Elbląg
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:31, 12.04.2018

Zrobiłem kilka tys km i muszę powiedzieć, że lepszych opon nie miałem, ciche, świetna przyczepność, i na sucho i na mokro, znakomita opona.
  • 0

#17 ARTurde

ARTurde
  • Forumowicz
  • 1447 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 45
Super

Napisano 11:00, 05.04.2020

A jak oceniacie jej trwałość?
  • 0

Pozdrawiam
- Artur
 


#18 crony

crony
  • Forumowicz
  • 267 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EXE
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 11:39, 09.04.2020

u mnie drugi sezon na falkenach i moge napisac, ze sa spoko, jak za ta cene, ale bez jakis tam rewelacji, zeby sie jakos nad nia mega spuszczac, na suchym vsa potrafi blysnac przy ruszaniu, a ja jezdze automatem, za to na mokrym chyba lepiej sie zachowuje jak na suchym, jeszcze nie mialem problemow z uslizgiem kol, wiec tu in plus, co do glosnosci to jestem zadowolony, jezdze kombi bez rolety w bagazniku, slychac delikatnie tylne nadkola, z przodu cisza

 

podsumowac moge w ten sposob, ze nie jest to na pewno jakies *cenzura* na ktore bedzie sie kląć po zalozeniu, ale ciekaw jestem porownania tej opony do debicy presto hp2, bo cena nizsza, a jak pisalem nie jest to jakies cudo o ktorym moznaby sie rozpisywac

 

trwalosc nie wypowiem sie bo ja jezdze glownie po miescie, robie rocznie okolo 12tys km wiec szybciej sparcieja niz wylysieja ;)


  • 0

#19 andimax16

andimax16
  • Forumowicz
  • 206 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Limuzyna
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 06:51, 21.04.2020

Trzy sezony zrobione na oponach, przebieg ok 35 tyś, zostało jakieś 2-3 mm ponad wypustki kontrolne. Opona znacząco straciła już na przyczepności. Na suchym w temp ok 10 C + przy dynamicznym ruszaniu że świateł trakcie odzyskuje dopiero po zmianie przełożenia. W zakrętach też już czuć zwiększoną podsterowność. O dziwo na mokrym radzi sobie jeszcze w miarę ok, co spowodowane jest prędkościami.
Podsumowując pierwsze 20k opona sprawowała się bardzo fajnie a później z każdym kilometrem i dniem życia traci trochę z osiągów.
Może jeszcze ten sezon dokończę, bo teraz jazdy z racji wirusa nie zapowiada się za wiele ale to jak dla mnie kres możliwości tego ogumienia.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq