Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Dokładka (listwa ; lotka) zderzaka przedniego type s halogeny

VII dokładka listwa przód zderzak type s halogeny

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrzyLuk

KrzyLuk
  • Nowy
  • 10 postów
  • Skąd:Dobczyce
  • Silnik:2.4
  • Wersja:accordeon.exe
  • KM:190 o ile wszystkie są
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:04, 20.02.2018

Cześć! z racji że temat jest zbyt zakopany by go odszukać lub nie został jeszcze jakimś cudem poruszony, zwracam się z prośbą o pomoc.

Chcę zrobić ze swojej ,,trupiary,, mini projekt (zawias, felgi, ciemne szyby) żeby autko wyglądało przyzwoicie ale niecodziennie. raczej nie ma problemu z dostępem do części za wyjątkiem dokładki przedniego zderzaka. uparłem się na nią konkretnie a ceny na popularnych serwisach aukcyjnych osiągają astronomiczne ceny nawet tysiąca złotych. jeśli ktoś ma taką dokładkę przedlift to bardzo proszę o info. 
Ponadto posiadam wersję bez świateł przeciwmgielnych (bieda) i pytanie dodatkowe jak wygląda ich aplikacja jeśli nie ma ich w serii (trzeba puszczać nową wiązkę? ; zmieniać pająka?). Załączam zdjęcie owej dokładki: Załączony plik  bbc720b946f7ae9d58127f74d0d5.jpg   44,36 KB   20 Ilość pobrań

proszę o pomoc w ogarnięciu tego tematu, bardzo chciałbym pochwalić się maszyną na nadchodzącym zlocie ;)


  • 0

#2 Waldi.

Waldi.
  • Moderator
  • 631 postów
  • Skąd:TM
  • Silnik:2.4
  • Wersja:王冠の宝石
  • KM:>200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 22:10, 20.02.2018

Bez odpowiednich funduszy będzie bardzo ciężko.

By HUAWEI
  • 0

#3 NEO NFS

NEO NFS
  • Forumowicz
  • 476 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 08:39, 21.02.2018

KrzyLuk tematów na temat dokładek jest sporo wystarczy użyć wyszukiwarki!!( Wpisując np. - dokładki), wiec powinieneś się podczepić a nie zakładać temat!!
To że ceny czasem są astronomiczne, to zwróć uwagę ze ci handlarze bujają się z takimi ofertami cały czas czekając na frajera. Bo niewiele więcej kosztuje czasem nowka sztuka nie śmigania.
Musisz spokojnie wyszukiwać... ogłoszeń i zaglądać na for giełdę. Za niewiele ponad tysiąc (1k~1,6k)można trafić cały pakiet OEM (przod, tył, progi)do przedliftowej wersji. N.p. ze znanych mi okazji; Kolega kupił w Poznaniu pakiet za 1100(i to w kolor), ja swój dostalem(prawie pod twoim nosem) za sporo tańszą kasę , z tym że przód dokładka akces.
Gwint to szykuj min. ok. 2k(używka)+camber kit, felgi to już kwestia gustu i rozmiaru.
Jesli zjada cię niecierpliwość, to pozostaje Ci tylko laminat.
Pzd.

Użytkownik NEO NFS edytował ten post 08:53, 21.02.2018

  • 0

#4 otf82

otf82
  • Forumowicz
  • 109 postów
  • Skąd:Płock
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive+AERO
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 10:30, 21.02.2018

Witam,

Masz dwa wyjścia odnoście dokładki: kupić dokładkę np. firmy Cetus, pod Accorda VII nie wyposażonego w halogeny przednie (nawiasem mówiąc dokładka ta pasuje także do wersji z halogenami) i jest to opcja najtańsza. Jeśli uprzesz się przy dokładce z Twojego posta to albo szukasz dokładki OEM i liczysz się z ceną z kosmosu albo znów uśmiechniesz się w stronę laminatu i tu wspomoże Cię TFBTuning spod Warszawy, który takie dokładki ma za 240 zł +  zł za malowanie pod kolor. Dochodzi wówczas jeszcze kwestia dołożenia halogenów. I tu znowu szukasz OEM lub kupujesz zamienniki - ale tylko same halogeny bo reszta rzeczy do montażu to już tylko oryginalne nowe lub używki. Zamienniki halogenów w internecie znajdziesz za ok. 180 zł, do tego musisz kupić wiązkę (w ASO ok. 200 zł) przekaźnik matsuba montowany w wiązce - około 30-50 zł na alledrogo  za używkę a także manetkę (tę lewą przy kierownicy) kolejne 50 zł za używkę. Cały montaż halogenów w naszych haniach pięknie opisał kolega  Lechutek, o tu: http://www.accordklu...-polifcie-2006/


Użytkownik otf82 edytował ten post 11:42, 21.02.2018

  • 0

#5 otf82

otf82
  • Forumowicz
  • 109 postów
  • Skąd:Płock
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive+AERO
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 11:21, 21.02.2018

Jeśli chodzi o dokładkę tylnego zderzaka to kaplica, bo do kombiaka tylko OEM. Mi udało się się kupić używany tylny zderzak wraz z dokładką za 500 zł, niestety nie w kolorze więc muszę go pomalować - ale to na szczęście ogarnę sobie we własnym zakresie. Tak jak NEO NFS pisał, musisz śledzić, i to codziennie, portale aukcyjne i liczyć na to, że pojawi się coś odpowiedniego w rozsądnych pieniądzach. Dla przykładu tydzień temu udało mi się kupić całą kompletną klapę w kolorze w wersji poliftowej za 170 zł - nie żartuję, z której przełożę sobie tylny spojler, za który handlarze krzyczą sobie często więcej jak 3 stówki. No i mam jeszcze kupę innych części z klapy do wykorzystania  :duch:


  • 0

#6 Waldi.

Waldi.
  • Moderator
  • 631 postów
  • Skąd:TM
  • Silnik:2.4
  • Wersja:王冠の宝石
  • KM:>200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 11:29, 21.02.2018

Zawias KW to się nawet u mnie poniewiera.

By HUAWEI
  • 0

#7 KrzyLuk

KrzyLuk
  • Nowy
  • 10 postów
  • Skąd:Dobczyce
  • Silnik:2.4
  • Wersja:accordeon.exe
  • KM:190 o ile wszystkie są
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:36, 21.02.2018

wielkie dzięki chłopaki :D będę próbował na OEM a przynajmniej zrobić oem look w miare możliwości, felgi mam wypatrzone oem 17"
tak naprawde zależy  mi tylko na tym żeby dorwać lotke i najlepiej kolor, jeśli możecie to podsuńcie pare linkow, sorki ale naprawde szukalem chyba dwie godziny tematu-bezskutecznie ;/

pozdro


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, dokładka, listwa, przód, zderzak, type s, halogeny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq