Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Stag / BRC / emulator poziomu LPG?

VII stag brc elmuator

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • SkÄ…d:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 17:59, 16.01.2018

Hana green w moim bylym acco 5 gen jezdzi juz 120tys i jest ok.
  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#17 bartekpysk

bartekpysk
  • Forumowicz
  • 1 postów
  • SkÄ…d:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:12, 17.01.2018

Witam wszystkich.
VII LIFT 2006
ProszÄ™ o poradÄ™ przy wyborze instalacji:

1 BRC za 3200zł

2
Sterownik Stag/Lpg, Tech/Kme/AEB
Reduktor kme: Silver/Gold
Wtryski Yeti, Baracuda, Bianco

2600-3000 + 180 (emulator?)

Cenowo wychodzi podobnie i na obie opcje jestem gotowy, proszÄ™ o info co lepsze.

Dodatkowo Pan stwierdził że życzą sobie 180 zł za emulator poziomu paliwa? Nie wiem czy to jakiś cudowny emulator którego inni nie montują? Może chodzi o jakiś fajny wyświetlacz nie wiem co o tym sądzić, któś ma coś lepszego niż standardowy modulik z kilkoma kropkami?

Dzięki
Darek

Ja jeżdżę na BRC nie mam żadnych problemów.
Profesjonalny warsztat to podstawa.
Polecam EGP Ostrobramska.

Wysłane z mojego PULP 4G przy użyciu Tapatalka
  • 0

#18 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • SkÄ…d:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 07:38, 18.01.2018

Ale koledzy zrozumcie że my na stagach techach czy kme tez nie mamy żadnych problemów. Jest dużo wiecej warsztatów co umia staga czy techa zamisat LR czy brc. Stag tech jest duzo tanszy a jezdzi i działa tak samo jak te drozsze do których trzeba szukac dobrego warsztatu a techa sam sobie reguluje i jest ok.

miałem w rodzinie z 5 acco na stagu i civica i obecne acco na techu i w zadnym aucie nic sie nie działo poza dobra bezawaryjna praca instalek.

dwa auta  przejechaÅ‚y okolo  120tys, km i zero problemów inne troche mniej ale tez bez problemów.

dodam ciekawostke ze silnik f22b5 w acco 5 przejechał ponad 100tys, bez regulacji zaworów na lpg i chodzi wszystko ok(sam nie wiem jakim cudem)

Skoro wszystko chodzi po jaka cholere mam płacic wiecej za instalke potem za przeglady, za wtryski itp.


Użytkownik slasz129 edytował ten post 07:40, 18.01.2018

  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#19 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8865 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 07:58, 18.01.2018

Ci wszyscy którzy chwalą BRC niech się wypowiedzą konkretnie

Jaki sterownik (sq24 czy sq32)

Ile przejechane

Grubsze naprawy poza filtrami

Problemy z gazownikami

 

Ja sam od jakoÅ› 150 kkm sq24 programowane softem P&D.

StrojÄ™ sam

w tym czasie wymieniono na gwarancji  wielozawór bo przy peÅ‚nym zbiorniku zamulaÅ‚o

Poza tym zawór tankowania bo kulka się blokowała oraz reduktor po przebiegu jakoś 125kkm (był MB1200 rozkręcony na 1440 mbar a jest MB1500 na 1500 mbar).

 

Nie mogę nic złego powiedzieć o samych komponentach.

 

ALE

- strojenie w porównaniu do Staga to dno (na niekorzyść brc), mapę zbierasz i regulujesz 2 suwakami. U mnie dopiero po regulacji na korekty wtryskiwaczy benzynowych jedzie w miarę poprawnie. Oczywiście MAP podpięty na stałe.

- przy aktualnie montowanym sq32 kompy są zablokowane i bez klucza dostępnego tylko w autoryzowanych serwisach nic nie zrobisz.

- jakość montażu i montażystów - różna,  ja trafiÅ‚em caÅ‚kiem dobrze i w przypadku serwisowania w czasie i po gwarancji nie mogÅ‚em narzekać. Jak na ceny wrocÅ‚awskie to ABART ma naprawdÄ™ dobre.

- koszt komponentów jeśli chodzi o wymianę w razie awarii dużo wyższy niż standardowych i pewnie serwisy nie będą chciały założyć np innych wtryskiwaczy niż BRC ( a da się).

 

Więc podsumowując całość, pomimo, że naklepałem na BRC już dużo i jestem w miarę zadowolony, to przy obecnych instalacjach bym już nie założył drugi raz.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, stag, brc, elmuator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq