Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Bezpiecznik świateł mijania

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artur P

Artur P
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Starachowice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:52, 04.12.2017

Witam wszystkich potrzebuje pilnie pomocy odnośnie świateł mijania . Dziś przepaliła mi się żarówka h1 świateł mijania w lewym reflektorze  więc pomyślałem kupię nową wymienię i po problemie . Wymontowałem przepaloną h1 i założyłem  taką samą nową   a świateł w  mijania w lewym reflektorze nadal nie ma i to moje pytanie oczywiste gdzie szukać przyczyny awarii? Myślę że może bezpiecznik może się przepalił ale nie wiem gdzie go szukać i jakie ma oznaczenie ile amperowy jeśli ma ktoś schemat skrzynki bezpieczników albo podpowie który mam sprawdzić będę bardzo wdzięczny


  • 0

#2 brat269

brat269
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sedan
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 04.12.2017

siema, pierwsza rzecz kosmetyczna *bezpiecznik* ;)

skrzynka z bezpiecznikami znajduje się (na 99%) pod maską po stronie kierowcy, a opis wszystkich bezpieczników na odwrocie pokrywy skrzynki. Jeżeli nie bezpiecznik to sprawdź żarówkę, może uszkodziłeś ją w czasie montażu, kolejna rzecz to mogłeś zbyt mocno pociągnąć za kabelki co mogło je uszkodzić. 


  • 0

#3 Artur P

Artur P
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Starachowice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:53, 05.12.2017

bezpiecznik znalazłem 15 A odpowiada tylko światła mijania w lewej lampie z przodu  był przepalony i znajduje się w kabinie po lewej stronie kierowcy w skrzynce razem z gniazdem do podpięcia komputera diagnostycznego  szukam dalej przyczyny bo nadal nie światła brak


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq