Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

HanKa 6 Dolot itp.

VI Accord 6

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Marycha096

Marycha096
  • Forumowicz
  • 57 postów
  • Skąd:Police
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Hatchback
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:16, 09.12.2017

Brzmi dużo fajniej. Jutro w takim razie poszukam tego Rezonatora :D wywale go itp. ale co do niego to widze po zdjęciach że on ma jakieś wyjście i wejście zaślepić to jakoś czy co ? bo napewno gdzieś to idzie czy tak o gołe zostawić. katalizator może w tygodniu wywale że czytałem że strumienice kupić najlepiej mam 2002r wiec chyba dwie sondy są i check będzie mi sie palił. Dzisiaj gadałem z chłopakami w szczecinie z civiców bo mieli spota i mówili ze nie opłaca sie stożka, mówili że lepiej wkładka jak chce sam dźwiek bo duzo daje, a jak stożek to musial bym jakoś zimne powietrze doprowadzić bo tak to nie warte.


  • 0

#17 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • Skąd:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 07:09, 09.12.2017

Z katalizatorem to moze pomysl czy warto wycinac.
Moga byc problemy z przegladem w niedalekiej przyszlosci a w dzwieku malo pomoze.
  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#18 M4jster

M4jster
  • Forumowicz
  • 332 postów
  • Skąd:Andrychów
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type-R
  • KM:212
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 08:09, 09.12.2017

 

 

Brzmi dużo fajniej. Jutro w takim razie poszukam tego Rezonatora  :D wywale go itp. ale co do niego to widze po zdjęciach że on ma jakieś wyjście i wejście zaślepić to jakoś czy co ? bo napewno gdzieś to idzie czy tak o gołe zostawić. katalizator może w tygodniu wywale że czytałem że strumienice kupić najlepiej mam 2002r wiec chyba dwie sondy są i check będzie mi sie palił. Dzisiaj gadałem z chłopakami w szczecinie z civiców bo mieli spota i mówili ze nie opłaca sie stożka, mówili że lepiej wkładka jak chce sam dźwiek bo duzo daje, a jak stożek to musial bym jakoś zimne powietrze doprowadzić bo tak to nie warte.

Kata jak wywalisz to zostaw z niego obudowę, a jego wnętrze wystaw na allegro. od 800 wzwyż powinieneś dostać (o ile nie jest powypalany)
Zamiast strumienicy rura w obudowie kata i będzie elegancko.

Co do drugiej sondy - kupujesz emulator sondy - koniecznie kątowy za ~20-30zł wtedy problem zniknie, lub pojawi się raz na 10/20tyś km.

Ale na przeglądzie lub jak Cię machną z czujnikiem spalin już będzie lipa.

Jak piszesz zależy Ci na dzwięku - kup filtr AEM od jarusnet, do tego wstaw shorta i na dzień dobry Ci styknie, a potem możesz myśleć czy nie przerobić go na CAI, bo to w sumie kolanko i kawałek rury.
Przy CAI albo nie jeździsz ostro po kałużach (kiedyś i tak wjedziesz) albo przyda się hydroshield.

Co do wydechu - może dwurura z ATRa? 


Użytkownik M4jster edytował ten post 08:15, 09.12.2017

  • 0

#19 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • Skąd:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 10:43, 09.12.2017

Radze wam dobrze sie zastanówcie na tenat kata.
U nas ostatnio przwd giełda samochodowa ustawila sie policja i na 100 badanych pojazdow polecialo okolo 80.
Z czego mowili ze 3/4 za spaliny.
Zaloz tylko stozek i takie 1.8 fajnie mruczy.
Efekty wizualne jak wyzej czyli podwojny wydech z atra i ci wystarczy

Użytkownik slasz129 edytował ten post 10:44, 09.12.2017

  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, Accord, 6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq