Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Chroboranie w przednim prawym kole.

VIII Przegub chrobotanie zgrzyta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 piotr2012

piotr2012
  • Forumowicz
  • 268 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:35, 22.11.2017

Witam,
zaraz pewnie kijem dostanę od moderatorów, ale zapytam na szybko...
Jak mi coś chrobocze w prawym przednim kole, przy skręconych mocno kołach to szykować się na przegub? Szczególnie przy cofaniu, z maksymalnie skręconymi kołami w prawo - np. przed chwilą przy parkowaniu tyłem, nawierzchnia na parkingu z kostki.
Pozdrawiam

Edit. Robiłem test i chrobotnięcie jest jednorazowe - tylko przy zmianie kierunku jazdy; przy kręceniu kółek na parkingu nic nie strzyka, tylko raz przy ruszaniu ze zmianą kierunku jazdy np. jadę, zatrzymuję się i wjeżdżam tyłem na miejsce parkingowe z mocno skręconymi kołami.

 

Edit2. Ech, tak sobie myślę, czy to w ogóle możliwe - te przeguby - przy przebiegu 70k? Honda w życiu nawet na krawężniku nie stała, w życiu nie zaliczyła żadnej dziury, może ze trzy większe nierówności, jeżdżona głównie drogami, które znam na pamięć - tak jak i dziury na tych drogach, w które nigdy nie wpadła... i już mi zawieszenie zaczyna niedomagać?? ...kilka dni temu jakieś ćwiergotanie pod maską słyszałem - co prawda na razie nie ćwierka, ale pewnie wróci prędzej czy później... brutalny ten świat...


Użytkownik piotr2012 edytował ten post 20:10, 22.11.2017

  • -1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, Przegub, chrobotanie, zgrzyta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq