Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Szumi lewy tył ale tylko jak jadę do przodu

V szum woda w bagażniku

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 see

see
  • Nowy
  • 17 postów
  • SkÄ…d:Jelenia Góra
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:133
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:10, 12.11.2017

Witam

Honda Accord Aerodeck V

Ostatnio robiłem regenerację hamulców niestety gdy wszystko poskładałem pospawałem bo robiłem nadkola i progi to wyjechałem w próbną podróż. Niestety komfort jazdy 0. Z lewego tyłu strasznie szumi. Zabrałem się za rozebranie hamulca bo faktycznie lekko tarł. Niestety podczas walki urwałem "tuleję od mechanizmu hamulca ręcznego" gdzie trzyma się sprężyna (nr części 43248-SD2-933) - ciekawe czy tylko serwis został czy można to gdzieś dostać ?

Więc obecnie nie mam już lewego hamulca ręcznego z lewej strony hamulce już nie trą a szum jak był tak jest. Sprawdziłem kręcą się w kółko w prawo i w lewo szum jest taki sam. Jechałem w tył i jadąc w tył tego odłosu nie słychać. Teraz mam dylemat czy to oby na pewno łożysko ? Najgorsze jest to, że łożysko było wymienione jakiś czas temu.

 

Problem 2 - woda w bagażniku po lewej i po prawej stronie. Mam gumę na pędzel i chyba już wszystko zagumowałem co mogłem. Każdą śrubkę i połączenie, które widziałem posmarowałem. Na 100% woda nie idzie po uszczelce. Siedziałem w środku a z góry lałem wodę ale skąd ta woda się bierze nie wiem. Rozebrałem plastiki boczki i nie widzę skąd cieknie a woda w bagażniku jest. Kończą mi się pomysły. Chyba najprostrzym pomysłem będzie zrobić otwory ale chciałbym tego uniknąć i znaleźć przeciek.

 

Pozdrawiam


  • 0

#2 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8865 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 109
Wzorowa

Napisano 14:50, 12.11.2017

A sprawdzałeś czy osłona metalowa nie trze o coś? Albo jest bardzo blisko tarczy i jak szybciej jedziesz to wtedy zaczyna trzeć?

 

A nie leje ci siÄ™ przez relingi?

Próbowałeś lać myjką po plastikach na relingach?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, szum, woda w bagażniku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq