Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Jak przerobić soft tabletu, aby działał po podpięciu do zasilania?

VI tablet navi soft android zasilanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Batorly

Batorly
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:01, 06.10.2017

Witam,

 

Bardzo chciałbym zamontować tablet w moim Accordzie lecz mam jeden problem. Nie wiem jak przerobić tablet aby działał tak jak tutaj: http://www.accordklubpolska.pl/index.php?/topic/24306-tablet-w-accordzie-vi/page-1  Na pewno nie jest to aplikacja. Link do manuala podany w tym temacie nie istnieje. Podejrzewam że tablet musi mieć roota, tylko co dalej? 


  • 0

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 05:34, 07.10.2017

A nie lepiej pozostac na normalnym oprogramowaniu i jesli tablet nie jest ladowany to wygasza sie calkowicie/wygasza nie wylacza/, a po przekreceniu kluczyka zaczyna sie ladowanie i wybudza tablet. Tablet nie gasnie przez caly czas ladowania. Ja mam tak zrobione poniewaz przy asusie nexusie wersja 2012 bylo zbyt duzo zachodu, aby przerobic tak jak Ty chcesz. Poza tym stosunkowo dlugi czas ururuchamiania od zera przekonalnie ostatecznie do pozostania na seryjnym oprogramowaniu
  • 0

#3 dargo

dargo
  • Forumowicz
  • 545 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 14:34, 27.06.2020

Robie odkop ale mam pytanie do Jarka. Jak zasilasz tablet bo u mnie różne ładowarki nie dają rady ładować tabletu podczas pracy chociażby na yanosiku i go caly czas rozladowuje. Mam tablet samsunga galaxy tab2 gt3100.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, tablet, navi, soft, android, zasilanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq