Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

[SOLVED] Stukający kontroler od temperatury nawiewu.

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Blacku

Blacku
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:145
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:25, 25.09.2017

Witam, parę dni temu uslyszalem jak coś zaczęło, klekotać, stukać, szurać. Ciężko jest mi opisać dźwięk. Zdjąłem więc osłonę od strony pasażera i zacząłem wyszukiwać co ten dzwięk wydaje. 

Zlokalizowałem małe czarne urządzenie do którego podpięta była zielona wtyczka. 

 

Zrobiłem temu czemuś zdjęcia i chciałbym drodzy forumowicze abyście mi powiedzieli do czego to służy.

Na czerwono zaznaczyłem urządzenie. Na niebiesko wtyczkę która była do tego podłączona. 

Jak widzicie znajduje się ono nad komputerem pojazdu.

 

 

PS. Sledze to forum od dłuższego czasu. Wiele problemów rozwiązałem dzięki już gotowym odpowiedziom, dlatego też piszę po raz pierwszy gdyż nie mogę znaleźć odpowiedzi na ten nurtujący mnie temat. Więc witam oficjalnie wszystkich forumowiczów. ;)

 

[EDIT]

Prawdopodobnie jest to założone tylko w modelach w których znajduje się klimatronic. Ta czarna skrzyneczka cięgłem nastawia temperaturę nawiewu. Dziś miałem troszkę czasu wykręciłem to i się okazało że silniczek znajdujący się w środku przesunął się o jeden ząbek ślimaka przez co nie potrafił dociągnąć temperatury do wymaganej i cały czas przeskakiwał. Wystarczyło że wyciągnąłem i wsadziłem silniczek i wszystko się naprawiło. 

 

 

 

 

Załączone pliki


Użytkownik Blacku edytował ten post 19:41, 26.09.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq