Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Centralny- przednie drzwi nie dzialaja

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roler

Roler
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:18, 10.09.2017

Witam,
Nie otwiera/zamyka mi prZednich drzwi prawe i lewe, tylne sie otwierają i zamykają, wina siłowników?
  • 0

#2 Edson

Edson
  • Partner HAKP
  • 4485 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Specjals
  • KM:320+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:hot-hatch
Reputacja: 137
Wzorowa

Napisano 22:50, 10.09.2017

Na 90% wina siłowników..
  • 0

mechanika: regulacja luzu zaworowego, wymiana hebli, zawieszenia, płynów, sprzęgła, rozrządu, silników, naprawa silników, skrzyń MT, regeneracja zacisków, serwis klimatyzacji - etc - Warszawa/Otwock  tel 690886882 - zapraszam


#3 Roler

Roler
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 04:50, 11.09.2017

Gdzie mogę to wymienić na terenie wawy? Ze względu na dużo pracy nie mam czasu sam sie tym zajac
  • 0

#4 marciniakww71

marciniakww71
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:WROCŁAW
  • Silnik:2,2
  • Wersja:sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:18, 18.10.2017

Witam pierwszy post wiec moze byc lekko nie skladny. Jakis miesiac temu nie moglem otworzyć przednich prawych drzwi pilotem kluczykiem wszystko ok. Od tygodnie padly drzwi kierowcy + klapa bagażnika (kombi) czytajac posty sądzę ze to silowniki ale odrazu niemal, dwa i klapa? Co sadzicie? Jakieś pomysły? Moze to byc rozwarcie gdzies masy na drzwiach kierowcy? Moze jakas kostka?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 tshooda

tshooda
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Borowa k. Dębicy
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:~200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:57, 18.10.2017

Jakieś dwa tygodnie temu również przestało mi działać otwieranie drzwi od strony kierowcy z pilota. Próbowałem wielokrotnie. "Dzyndzel" lekko się poruszał jednak nie zamykał i nie otwierał. Alarm się nie uzbrajał. Manualnie kluczykiem było wszystko jak należy. Zamówiłem oryginalny siłownik. Przyszedł na drugi dzień i w momencie jak się miałem zabierać za wymianę - zaczęło działać i działa bez ani jednego zacięcia do tej pory.. Noi nie wymieniłem :) Sie naprawiło.. samo :)


  • 0

#6 goralek

goralek
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:28, 23.10.2017

Jakieś dwa tygodnie temu również przestało mi działać otwieranie drzwi od strony kierowcy z pilota. Próbowałem wielokrotnie. "Dzyndzel" lekko się poruszał jednak nie zamykał i nie otwierał. Alarm się nie uzbrajał. Manualnie kluczykiem było wszystko jak należy. Zamówiłem oryginalny siłownik. Przyszedł na drugi dzień i w momencie jak się miałem zabierać za wymianę - zaczęło działać i działa bez ani jednego zacięcia do tej pory.. Noi nie wymieniłem :) Sie naprawiło.. samo :)

może jesteś chętny odsprzedać ?


  • 0

Nigdy nie walcz z idotą, ponieważ sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem


#7 tshooda

tshooda
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Borowa k. Dębicy
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:~200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:33, 23.10.2017

może jesteś chętny odsprzedać ?

Gdybym miał zamiar odsprzedać to poprostu oddałbym tam skąd zamówiłem (bo mamy na to 14 dni). Zostawiam go sobie bo jak raz dał o sobie znać to napewno w niedługiej przyszłości wyzionie ducha całkowicie a wtedy do garażu i wymiana.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq