Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Fotele Accord CE7

V

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 svag

svag
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iLS
  • KM:115
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:04, 08.09.2017

Witam mam pytanko odnośnie foteli do Accorda CE7, aktualnie mam welury ale chcialbym je zmienić na skórę i tutaj pada pytanko, czy w accordach z tych lat występowała tylko ta biało/czarna skora czy może była też zwykła czarna? Drugie pytanko brzmi: czy te fotele były ustawiane elektrycznie lub miały grzane dupy? Szukałbym właśnie takich grzanych skórzanych taboretów, wiem też ze Rover 600 jest bliźniaczym modelem dla naszych accordow więc może jest opcja że fotele z tego właśnie auta będą p&p z accordem?

Co do grzanych dup, zastanawiam się też nad wiązką elektryczną czy trzeba będzie ja dorabiać czy nie? Na tunelu środkowym przy podłokietniku widziałem dwie zaślepki a od nimi kostki, to są własnie wejścia na włączniki grzanyc dup czy może co innego?: :D

Za kazdą odpowiedź serdecznie dziękuję 


  • 0

#2 cason

cason
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iLS
  • KM:115
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:01, 11.09.2017

Były wersje z całym czarnym skórzanym wnętrzem (fotele, boczki i podłokietnik) Fotel kierowcy w takim przypadku był regulowany elektrycznie. Można było też sobie zakombinować od anglika takie samo siedzenie i mieć elektrykę także dla pasażera. W podłokietniku są zaślepki, a w nich było montowane grzanie lub włącznik spryskiwaczy reflektorów.


  • 0

#3 Kepasa3000

Kepasa3000
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:1.8
  • Wersja:I
  • KM:116
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:20, 11.09.2017

Na olx widzialem że jest jakaś Accord na cześci z czarnymi skórami, i Rover 600 z szarymi w fajnym stanie.
Sprawdź. Sam miałem brać, ale najpierw muszę blacharkę ogarnąć
https://www.olx.pl/o...D5-IDoqoAA.html

Użytkownik Kepasa3000 edytował ten post 22:21, 11.09.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq