Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Co sadzicie o takich żarówkach czy ma to jakis sens


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 good69

good69
  • Forumowicz
  • 142 postów
  • Skąd:Olsztyn- Crawley
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:44, 17.04.2010

Co sadzicie o takich żarówkach czy ma to jakiś sens
http://cgi.ebay.co.u...=item20adc6aab0
http://cgi.ebay.co.u...=item4839d82801
oczywiście chodzi mi o poprawę czy będą lepsze od zwykłych zarówek
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:48, 17.04.2010

To zależy czego oczekujesz po tych żarówkach. Każde barwione dadzą zawsze mniej światła niż białe o takiej samej mocy. Jeśli wyglądu to pewnie musiałbyś zobaczyć jak wyglądają na samochodzie. Jak poprawy jakości światła to nie tędy droga - już lepiej kupić jakieś +50% czy jak to się tam zwie 150%, ale białe.
  • 0

#3 agniecha631

agniecha631
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Połczyn, Białogard
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:34, 17.04.2010

Mając żarówy nawet +30 % więcej światła mocno się oślepia auta z naprzeciwka :-/
  • 0

#4 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Radom PL / Hove UK
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:40, 17.04.2010

...
oczywiście chodzi mi o poprawę czy będą lepsze od zwykłych zarówek


Typek u mnie w pracy ma w Astrze takie same niebieskie knoty, wygląda to jak trochę wiejski tuning bo światła są niebieskie. Chyba nic gorszego na świecie nie ma jak złapać się w reklamę na Ebay-u typu - xenon effect albo +50% light.
Stary kup sobie Philips BlueVision albo Osram Nightbreaker i będziesz zadowolony. A poza tym nie wiem czy takie niebieskie światła przejdą MOT. :-D
  • 0
-= moja Hania =-
.......................................................................................................................................................................................................

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:43, 17.04.2010

Rafał dobrze mówi kup białe,a może chodziło Tobie o zabarwienie światła?.Poza tym te barwione mogą szybciej się wypalać.
  • 0

#6 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 19:46, 17.04.2010

Mając żarówy nawet +30 % więcej światła mocno się oślepia auta z naprzeciwka :-/

Jeżeli ma się nieodpowiednio te światła ustawione to na pewno można oślepiać i na zwykłych żarówkach.
  • 0

#7 agniecha631

agniecha631
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Połczyn, Białogard
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:50, 17.04.2010

Ja śmigam na H7 OSRAM NIGHT BREAKER 12V 55W Komplecik jakoś kosztował mnie 65 - 70 zl Ale efekt naprawdę dobry.Polecam.
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:43, 17.04.2010

Ja również nie polecam takich wynalazków... Testowałem je kiedyś - wszystko ok, dopóki nie zrobi się ciemno... :) Jak chcesz mieć fajny odcień kup np: Philips BlueVision lub Silvervison, albo Osram Cool Blue itd... byle firmowe.... Te tanie świecą bardzo marnie....
  • 0

#9 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:59, 19.04.2010

Jeździłem na Philips BlueVision i naprawdę polecam. Mają tylko jedną wadę. Przy moich przebiegach (ok 25tys rocznie) wymieniałem 2szt na rok :k
Dlatego przesiadłem się na Philips Nightguide. Też są nie złe i nie przepalają się na razie, a mam je ponad rok.
  • 0

#10 good69

good69
  • Forumowicz
  • 142 postów
  • Skąd:Olsztyn- Crawley
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:37, 19.04.2010

no właśnie zamówiłem sobie żaróweczki Philips Philips BlueVision za 15Ł przy obecnym kursie funta troszke taniej jak w Polsce na Allegro mam nadzieje ze beda sie dobrze sprawowac i że nie bedzie zadnych problemów z wymiana.
A może ktoś poleci jakieś dobre żaróweczki do halogenów przeciwmgielnych.[/list]
  • 0

#11 wojtek8830

wojtek8830
  • Forumowicz
  • 139 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2jz
  • Wersja:....
  • KM:???
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:jzs160
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:24, 19.04.2010

Wydaje mi sie ze dobrze zrobiłeś bo też sie zbieram do wymiany żarówek i planuje bluevision philipsa bo kiedyś kupowałem takie w stylu tesco careffoura i nie wyszło to fajnie tylko sie zniechęciłem a teraz zaczne na nowo tylko z markowymi tym bardziej ze o philipsach już duużo słyszałem i same dobrze rzeczy :mrgreen:
  • 0

#12 wrx77

wrx77
  • Forumowicz
  • 46 postów
  • Skąd:uk Hull
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:52, 19.04.2010

Mozesz sobie takie kupic i zamontowac ,strasznie to wyglada.ale jak cie zatrzyma policja masz tylko 2 wyjscia--1 zmienic na jakie mowi prawo na miescu przy ich obecnosci lub 2 laweta na parking 150F lub wiecej odbior z parkingu zamontowanie odpowiedniego i ponowny MOT w ciagu 7 dni dostarczenie na policje zaswiadczenia MOT .Czyli wiesniacki tuning sie oplaca?
  • 0

#13 Beef

Beef
  • Forumowicz
  • 724 postów
  • Skąd:BIA
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Turas
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:11, 19.04.2010

Ja zamontowałem sobie takie żarówki z niebieskim szkłem w światłach drogowych i moje spostrzeżenia są następujące: wcześniej miałem blue visiony Philipsa a te które mam to są jakieś osramy tylko że w opakowaniach BMW i z numerem katalogowym bmw z tym że te żarówki z niebieskim szkłem święcą bardziej białym światłem niż blue vision. Różnica jest widoczna. A czy dają mniej lub więcej światła? hmmm tego nie wiem wyglada że tyle samo z tym że białe światło to białe... A w kloszach ich prawie nie widać, trzeba zblizyc się do lampy zeby zobaczyć że są one z niebieskim szkłem
  • 0

 


#14 good69

good69
  • Forumowicz
  • 142 postów
  • Skąd:Olsztyn- Crawley
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:45, 21.04.2010

Pytanie kieruje do użytkowników samochodów w UK czy zarowki Philips BlueVision sa legalne na wyspach czy samochód przechodzi MOT bez problemu i czy jesli w swiatlach mijania sa zwykłe zarowki ktore swieca na żółto a Philips świeci na biało czy moga sie o to przyczepić???
  • 0

#15 Iron

Iron
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Radom PL / Hove UK
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:09, 21.04.2010

...czy zarowki Philips BlueVision sa legalne na wyspach czy samochód przechodzi MOT bez problemu...???


Jak najbardziej legalne i polecane przez większość ludzi :mrgreen:
  • 0
-= moja Hania =-
.......................................................................................................................................................................................................




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq