Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Adapter USB AUX (WT-USB)

VII adapter usb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Lord_Sagan

Lord_Sagan
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:...
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:50, 06.10.2017

Tylko że zamawiałem z Alliexpress... więc wymiana na nowe, to droga przez mękę... :(


  • 0

#17 ManiekPTR

ManiekPTR
  • Forumowicz
  • 29 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:04, 07.10.2017

Jak nie minął czas ochrony to otwórz spór, i poproś o "full refund". Może się uda odzyskać kasę za nie działający sprzęt.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#18 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:35, 08.10.2017

Jak nie minął czas ochrony to otwórz spór, i poproś o "full refund". Może się uda odzyskać kasę za nie działający sprzęt.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalk

No właśnie. Kiedyś kupiłem na ali baterię do laptopa. Przyszła uszkodzona, więc opisałem problem, poprosili żebym nagrał film pokazujący jej zachowanie, nagrałem wysłałem i oddali kasę. Na prawdę nie ma z tym żadnego problemu. Pozostaje kwestia tego czy komuś się chce to robić za tak drobną kasę. Mi się chciało i tak zrobiłem.


  • 0

#19 kubik

kubik
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:Włocławek
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport+
  • KM:156,7
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 00:04, 27.12.2019

Hej. Czy ktos moze mi powiedziec, czy po podłączeniu przewodu jack z telefonem mozna uzywac go jako zestwu głośnomówiącego? Rozumiem, ze iPod po usb nie pojdzie z nim? :)
  • 0

#20 pawbogusz

pawbogusz
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:07, 24.02.2021

Witam, szukałem na forum, ale nie udało mi się znaleźć informacji odnośnie mojego problemu ze zmieniarką WT-USB.

Mój problem polega na tym, że jak podłączę zmieniarkę i odpalę ją po podłączeniu to działa wszystko ładnie i pięknie.

Jeśli zgaszę samochód i ponownie odpalę radio, to nie idzie przełączyć na zmieniarkę, tak jak by jej nie było, albo jeśli była włączona i zgaszę samochód i ponownie odpalę to działa i gra, ae sie zawiesza i nie można zmienić na inny utwór.

Jeśli przełączę na radio to nie mogę już włączyć zmieniarki, bo jej radio nie widzi.

Miał ktoś taki problem? ktoś wie jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

ODŚWIEŻAM

Zakupiłem nie dawno to cudo u sprzedawcy z Polski

Problem miałem dokładnie ten sam, więc po przejrzeniu forum, jutubów stwierdziłem że produkt zwrócę, bo wadliwy, otrzymałem drugie urządzenie i żadnej poprawy. Nie wiem czy to wina radia (mam 1 CD) że jednym dział a innym nie ale doszedłem do wniosku, że obejdę temat bo skoro po każdym odłączeniu urządzenia działa ono poprawnie to postanowiłem zgodnie ze schematem z http://www.accordklu...nik-xcarlink-a/ że wypnę piny 1 (+) - przewód szary 11 (-) - przewód czerwony i podłączę w miejsce gdzie jest 12V po przekręceniu kluczyka a po wyjęciu nie ma - najbliżej zapalniczka. Okazało się, że urządzenie działa poprawnie, gra, nie buczy. Zobaczymy jak długo ;)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, adapter, usb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq