Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Accord 2000 E.S Bose pytanie

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 siwy1985

siwy1985
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:Legnica
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Accord ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:52, 21.06.2017

Panowie mam pytanie posiadam accorda model jak w tytule. Mam pytanie jest a raczej był u mnie system bose , jak kupiłem auto zostało z niego tylko 2 przednie głośniki :/ z tyło ktoś wsadził ,, lepsze,,  ja z zamiast tych przednich włożyłem wysoki model hertz wraz z dystansami mdf ( pozostałość po wcześniejszym accordzie).

Radio wsadziłem swoje ,,alpine dość wysoki model ,, bo było jakieś badziewie JVC. Już przechodzę do tematu , jakoś dzwięku jest dziwna .. nie ma takiego basu soczystego ( znam swoje radio i poprzednie głośniki i wiem jakie potrafiły zrobić zamieszanie ) teraz mimo tego że są jeszcze 2 dodatkowe naprawdę dobre głośniki gra słabo .. I teraz pytanie czy może był oryginalnie jakiś procesor dźwięku?? bo coś musiało dawać impuls na woofer, może zamiast z radia sygnał idzie przez  ten procesor ?? i dlatego tak dziwnie gra , dzwięk jest podobny jak byśmy pomyli w jednym z głośników +  z minusem  ale sprawdzałem wszystkie kombinacje ...

Miał ktoś tak ? wiem że jest jakiś bezpiecznik od systemu ale nie wyjmowałem go :/ z góry dziękuje za pomoc 

Krzysiek 


  • 0

#2 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • Skąd:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 06:16, 22.06.2017

Jaką masz alpine włożoną? Generalnie miałem kiedyś tak, ze po podłączeniu apline pod seryjne bose grało to blado. Same średnie tony basu zero a tym bardziej tonów wysokich. Brak krystalicznego dźwięku a przeciez mój model 9855 tak gra. Obecnie mam na tyle w półce głośniki emphaser z tą alpine i gra to bardzo dobrze tyle, że instalacje mam pociągniętą na nowo. Może faktycznie cos w tym jest

Użytkownik skubiszek edytował ten post 06:17, 22.06.2017

  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#3 siwy1985

siwy1985
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:Legnica
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Accord ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:22, 22.06.2017

Jaką masz alpine włożoną? Generalnie miałem kiedyś tak, ze po podłączeniu apline pod seryjne bose grało to blado. Same średnie tony basu zero a tym bardziej tonów wysokich. Brak krystalicznego dźwięku a przeciez mój model 9855 tak gra. Obecnie mam na tyle w półce głośniki emphaser z tą alpine i gra to bardzo dobrze tyle, że instalacje mam pociągniętą na nowo. Może faktycznie cos w tym jest

Dzięki za info 


  • 0

#4 Tomasz.J

Tomasz.J
  • Forumowicz
  • 49 postów
  • Skąd:Namysłów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CL7
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:06, 16.09.2019

Witam.Mam pytanie do mających system bose z radiem cd,jak to gra jakościowo? Pytam bo okazyjnie kupiłem radio bose cd oryginalne do tego systemu bo jeżdżę ponad dwa lata  i mam radio JVC ale grają tylko głośniki w drzwiach,tak więc jaka jest wasza opinia tego systemu pod względem jakości,wiem że to bose które ma swoje lata także wiem że cudów nie będzie,z góry dzięki za opinie i odpowiedzi.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq