Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
V

Sekwencja do F22Z2 - Jaka?

V lpg sekwencja f22z2 accord v lpg sekwencyjny gaz f22

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 slasz129

slasz129
  • Forumowicz
  • 1326 postów
  • Skąd:rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:270KM 285Nm
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 20
Super

Napisano 08:14, 29.06.2017

Stary nie miales dobrego lpg to nie gadaj ze to provlemy zawodnosc itp.
Mam gaz juz w 5 hondzie i w zadnej nie mialem najmniejszego problemu przed przejechaniem 100tys km
Nie gadaj glupot o gazie bo to męczące.
Masz miec dobrą instalacje dobrego mantaźyste i idealnie wysttojone na korekty i w Ol na afr tyle .

Użytkownik slasz129 edytował ten post 08:16, 29.06.2017

  • 0

Crystal Black Pearl CD7 http://www.accordklu...t=11836&start=0


#17 Adam Rogowski

Adam Rogowski
  • Forumowicz
  • 385 postów
  • Skąd:Lublin-Snopków
  • Silnik:1,8
  • Wersja:limuzyna
  • KM:140
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 11:44, 29.06.2017

Dzięki Panowie!

 

Bojar, dwa lata to trochę za długo. Cały czas "walczę" z pierdołkami. Na początku myślałem że pójdzie mi to szybciej, ale faktycznie czasu nie ma już tyle ile by się chciało, a robotę chce się mieć zrobioną dobrze. Ale w tym roku będzie turbo na pokładzie, nie ma to tamto. Więc na zlocie na pewno się pochwalę ;)

 

prmas91, dlaczego? Zapodaj jakimiś linkami albo rozwiń myśl jak możesz... Gaz to dla mnie coś zupełnie nowego więc jak masz coś na szybko to dawaj ;)

 

Adam Rogowski, jaką instalację byś polecił w takim razie? Dokładnie jakie podzespoły?

 

 

Powiem tak, właśnie dlatego wzbraniałem się od gazu... Dodatkowe komplikacje, zwiększona zawodność itd. No ale portfel mi mówi żeby zrobić ten LPG bo to będzie jednak opłacalne. 300 zł miesięcznie oszczędzone na paliwie to jednak sporo hajsu w kontekście odbudowy takiego auta.

 

BTW, kompletna odbudowa blacharska tego samochodu to 35-40 tys.   :/

Jak będzie moc docelowa????.

 

Dzięki Panowie!

 

Bojar, dwa lata to trochę za długo. Cały czas "walczę" z pierdołkami. Na początku myślałem że pójdzie mi to szybciej, ale faktycznie czasu nie ma już tyle ile by się chciało, a robotę chce się mieć zrobioną dobrze. Ale w tym roku będzie turbo na pokładzie, nie ma to tamto. Więc na zlocie na pewno się pochwalę ;)

 

prmas91, dlaczego? Zapodaj jakimiś linkami albo rozwiń myśl jak możesz... Gaz to dla mnie coś zupełnie nowego więc jak masz coś na szybko to dawaj ;)

 

Adam Rogowski, jaką instalację byś polecił w takim razie? Dokładnie jakie podzespoły?

 

 

Powiem tak, właśnie dlatego wzbraniałem się od gazu... Dodatkowe komplikacje, zwiększona zawodność itd. No ale portfel mi mówi żeby zrobić ten LPG bo to będzie jednak opłacalne. 300 zł miesięcznie oszczędzone na paliwie to jednak sporo hajsu w kontekście odbudowy takiego auta.

 

BTW, kompletna odbudowa blacharska tego samochodu to 35-40 tys.   :/

Ja na LPG śmigam już 28 lat i jak na razie nie widzę aby u mnie w rodzinie był jakiś tam ropniak, jak założysz to się przekonasz  ile zostaje PLNów w portfelu...


  • 0

#18 boup

boup
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:30, 03.07.2017

podpytaj może gazowników ze swojej okolicy, co Ci doradzą. ewentualnie czasem tutaj spójrz http://bit.ly/2sLrEXp , bo czasem mają jakieś tematy "smaczki"


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: V, lpg sekwencja f22z2, accord v lpg, sekwencyjny gaz f22

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq