Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Naprawa klamki zewnętrznej.

VI klamka zewnętrzna naprawa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gajowy07

gajowy07
  • Nowy
  • 11 postów
  • Skąd:Dębica
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1998
  • Nadwozie:SHHC
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:40, 17.06.2017

Witam wszystkich. Nie miałem okazji wcześniej się przywitać więc nastąpiło to teraz :) 
Jakiś Miesiąc temu urwała mi się klamka zewnętrzna w mojej Hondzie. Co gorsza urwała się ta od strony kierowcy, więc miałem utrudniony dostęp do samochodu (szczególnie że lewa tylna klamka zewnętrzna też urwana). Postanowiłem wszystko rozebrać i doszedłem do wniosku że urwany element skleję. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Klamka sklejona klejem dwu składnikowym wytrzymała zaledwie 2 tygodnie. Po tym stwierdziłem że kolejne klejenie nie ma sensu by po dwóch tygodniach rozbierać od nowa. Mój pomysł wygląda następująco. W urwanym elemencie i w klamce nawierciłem małym wiertłem dziurki i przewlekłem cienki drucik i wszystko sztywno skręciłem. By wszytko było jasno przedstawione, załączam zdjęcia. Wiem ze nie jestem pierwszym który coś takiego wymyślił, ale wiem też że wielu ludzi boryka się z urywaniem klamek i nie każdy wpadnie na ten pomysł. 
Z tak zregenerowaną klamką jeżdżę od kilku dni więc nie wiem jak długo to pociągnie ale myślę że więcej niż za pierwszym sklejeniem. 

Załączone pliki


Użytkownik gajowy07 edytował ten post 15:40, 17.06.2017

  • 0

#2 Prywo

Prywo
  • Klubowicz
  • 921 postów
  • Skąd:Wawa / WK / WPR
  • Silnik:1.8
  • Wersja:F3
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cruiser
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 15:58, 17.06.2017

Wydaje mi się że ten post powinien być w innym miejscu

http://www.accordklu...zedniej-vi-gen/

 

jest oddzielny temat, mocno rozwinięty dotyczący klamek zewnętrznych

 

może MOD przeniesie, a niech mój wpis usunie


Użytkownik Prywo edytował ten post 15:59, 17.06.2017

  • 0

było CB7 2.2i 90r.->.CG2 3.0 V6 00r.->CH1 Type-R 2.2 99r.-> CL9 Type-S 2.4 03r.-> Legend KB1 3.5 V6 07r.

744e0f85839a8ce1.jpg

 

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, klamka zewnętrzna naprawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq