Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chiński Tablet 10.1 - android 5.1.1

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cromsc

Cromsc
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:57, 16.06.2017

Czy ktoś może jest posiadaczem takiego cuda albo może się wypowiedzieć na temat jakości i stabilności?

https://m.aliexpress...2790134310.html

Strasznie mi się spodobało i mocno zastanawiam się nad zakupem. Zastanawiam się tylko czy to zda egzamin. Tak naprawdę pozbędę się wszystkich przycisków i sterowanie nawiewem będzie przez appkę na tablecie. Ciekawe jak z czytelnością obrazu na słońcu i jak będzie działać w zimę.
  • 0

#2 danielo333

danielo333
  • Forumowicz
  • 209 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Executive
  • KM:240
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM6
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 04:37, 17.06.2017

A jak przestanie działać dotyk to jak ustawisz nawiew lub temperaturę? Poczytaj ten temat
Chińskie Navi lub CarPC do gen. VII

https://r.tapatalk.c...II&share_type=t
  • 0

#3 Cromsc

Cromsc
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:15, 17.06.2017

Dzięki za link do tematu.

 

Niby masz rację, ale to tak jakby nie kupować smartfona z obawy na to, że może paść w nim dotyk i już nigdzie nie zadzwonisz. Wiem, że jakość tego zestawu może być wątpliwa, dlatego zastanawiam się czy już ktoś miał z tym do czynienia, co by nie przecierać szlaków.


  • 0

#4 ivohaha

ivohaha
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:40, 17.06.2017

Nie wiem jak wygląda jakość i niezawodność w/w układu, ale wg mnie ważna jest także kwestia ergonomii. Niedawno miałem okazję pojeździć samochodem w którym część układów była sterowana właśnie przez dotykowy ekran. I jak dla mnie - porażka. Wszystko wygląda świetnie dopóki samochód stoi. Ale w trakcie jazdy obsługiwanie dotykowego ekranu umieszczonego na konsoli środkowej przeistacza się w udrękę. Za każdym razem trzeba przenieść wzrok na ekran, odszukać konkretny rejon wyświetlacza (nie można tego zrobić tylko poprzez dotyk i wyczucie pod palcami właściwego przycisku). Sam ten proces zajmuje dużo więcej czasu niż w przypadku klasycznych, mechanicznych przycisków. Do tego wstrząsy podczas jazdy mocno utrudniają wcelowanie w konkretny ekranowy przycisk. Nie można podeprzeć dłoni o konsole pozostałymi palcami bo wywołamy niepożądaną reakcję ekranu.

Rozmawiałem z kolegą, który na co dzień porusza się tym samochodem i w jego opinii, choć można dojść do pewnej wprawy to jednak ostatecznie jest to wg niego zdecydowanie mniej wygodne i ergonomiczne w porównaniu do poprzedniego samochodu, ze sterowaniem klasycznymi przyciskami.


  • 0

#5 domino.pl

domino.pl
  • Forumowicz
  • 278 postów
  • Skąd:Kolwiek
  • Silnik:1,8
  • Wersja:AUDI TT 8n
  • KM:260
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:blaszane
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 20:59, 17.06.2017

Ja mam tablet 10 cali zamontowany na wysokości środkowych kratek. W czasie jazdy wcelowanie palcem w jakąś aplikację bywa trudne. Często jeden palec na obudowę tableta dla stabilizacji ręki, a drugim wciskam apk.


Użytkownik domino.pl edytował ten post 21:00, 17.06.2017

  • 0

**************************************************
 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq