Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
all_gen

Serwis wymiany opon Kujawsko-Pomorskie

all_gen wymiana opon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mondass86

mondass86
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type R
  • KM:220
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:01, 24.05.2017

Witajcie, 

Mam nadzieje, że to odpowiedni dział. Jeśli nie to przepraszam za zamieszanie ale temat dla mnie niezwykle ważny.

 

Może pokrótce co się stało: Przy ostatniej wymianie opon "fachowcy" z firmy X (nie chce robić nikomu antyreklamy - nie mam pewności czy to brak kompetencji, czy przypadek) tak mi zamontowali gumy na felgi, że po przejechaniu 200 km część z tych "ciężarków" chyba odpadła - zaczęło się bicie na kierownicy itd. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że każde z kół było źle wyważone. Inny wulkanizator, do którego pojechałem to się za głowę złapał jak to zobaczył. (byłem wtedy w Warszawie). Pytanie czy ktoś z klubowiczów może polecić kogoś z Kujawsko-Pomorskiego. Oczywiście najlepiej by było z Bydgoszczy. Nie wiem, może przesadzam i miałem pecha. Kupiłem ostatnio nowe opony, na które wydałem prawie 2000 zł i nie chcę już doświadczyć podobnych akcji czy nie daj Bóg ich uszkodzenia albo co gorsza zabicia się na drzewie przez utratę kontroli nad autem... :(


  • 0

#2 Dadadada

Dadadada
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Ustka
  • Silnik:1.8
  • Wersja:VII
  • KM:155
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:50, 25.05.2017

Ja najczęściej zmieniałem opony w Euromasterze i o ile widzę jest on tez w Bydgoszczy. Może nie są najtańsi ale jeszcze ani razu się nie naciąłem. Co za gumy żeś kupił, że 2 klocki wydałeś i gdzie? Moja Pani upomina się o opony do Hani i pewnie czeka mnie przyjemność w postaci zakupu.


  • 0

#3 mondass86

mondass86
  • Nowy
  • 18 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type R
  • KM:220
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:08, 25.05.2017

Jeżeli chodzi opony to kupiłem Fuldy Sportcontrol 2 przez internet telefonicznie na abmoto.pl bo na skąpcu sprawdzałem i mieli najniższą cenę. Dziwne tylko że zamówienia tylko telefonicznie, ale wszystko bez problemu, płatność oczywiscie przy odbiorze. Całość żeby Ci nie skłamać wyszła 1896 zł. Żona jak zobaczyła FV to myślałem że mnie zabije. Bo w Biedronce sa opony za 150 zł.... baby....

Euromaster odpada bo pewnie trzeba się zapisywać i czekać w kolejce, bo raczej z marszu nie przyjmą, poza tym pewnie 100% więcej zapłacę więcej a chodzi mi o dobrze i tanio.


Użytkownik mondass86 edytował ten post 12:12, 25.05.2017

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen, wymiana opon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq