Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

centralny zamek Honda Accord VIII

VIII honda accord VIII centralny zamek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:48, 18.05.2017

Witam wszystkich. Otóż mam problem z centralnym zamkiem. Nie działa nic .Z kluczyka ani zamknąć ani otworzyć. Dioda na pilocie mruga, bateria nowa . Z panela na drzwiach kierowcy również nie mogę zamknąć ani otworzyć auta.Cala reszta dział czyli lusterka szyby. Kluczyk mam tylko jeden. Dziś byłem w serwisie Hondy gdzie dosłownie nie powiedzieli mi nic.Doradzili żeby zamówić nowy kluczyk ale nie dają gwarancji czy będzie działał. Do tego gość powiedział że w momencie gdy kluczyk nie będzie dIalal trzeba będzie może wymienić moduł centralnego zamka. Ja rozumiem że ja mogę nie wiedzieć co zrobić żeby działało ale w serwisie Hondy zgadywanie co może być winą troszkę nie halo..
Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł proszę o odpowiedź.
Dziękuję i pozdrawiam.
Ps. Tak na marginesie dzięki za przyjęcie do grupy
  • 0

#2 klosz007

klosz007
  • Klubowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 19:03, 18.05.2017

Cześć,

 

Tak by mi to wyglądało jak coś nie tak z samym modułem drzwi kierowcy (tym w poręczy w którym są przyciski sterowania szybami i drzwiami). Gdyby to była wina kluczyka to by Ci przycisk na drzwiach działał. Gdyby to była wina połączenia między modułami w poszczególnych drzwiach to by Ci lusterka i szyby nie działały.

Może spróbuj na początek odłączyć na chwilę akumulator i/lub sprawdź bezpieczniki (choć nie mam pojęcia które dokładnie są tutaj odpowiedzialne).


Użytkownik klosz007 edytował ten post 19:05, 18.05.2017

  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#3 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:02, 18.05.2017

Dziękuję ...odłącze akumulatora dziś na noc i zobaczymy co się stanie ..jutro zrobię update ...
  • 0

#4 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:39, 21.05.2017

Witam.
Przepraszam za opóźnienie ale troszkę nie miałem czasu . Więc odłączenie akumulatora nic nie pomogło dalej alarm jest martwy . Do tego radio mam jednak kodowanie się dowiedziałem a ten Baran w hondzie powiedział że nie. Jeśli ktoś już przerabiałem podobny problem jak mój proszę o pomoc...a i jeszcze jestem w trakcie sprawdzania bezpieczników..choć sprawdzam wszystkie bo nie wiem który dokładnie odpowiada za alarm.
Miłej niedzieli
  • 0

#5 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:27, 21.05.2017

A następna rzecz o której zapomniałem to obok obrotomierza cały czas mruga czerwona kontrolka to samo obok zmieniarką płyt CD...znalazłem też kostkę od syreny która była dołączona. Po podłączeniu alaram cały czas wyje jak oszalały..nie wiem czy ktoś przy tym grzebać czy jak ?? Auto mam od 3 tygodni tak na marginesie i strasznie mnie męczy to że coś jest nie tak. Zapomniałem też dodać że w salonie hondy gość mi powiedział że kluczyk jakiś taki nie oryginalny jest ...ja pierdziele nie wiem o co chodzi
  • 0

#6 klosz007

klosz007
  • Klubowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 22:06, 21.05.2017

To już nie wiem, chyba jakaś grubsza rzecz.  Jakbyś w ogóle z alarmem miał coś nie tak.

Zajrzałem tutaj bo chciałem zasugerować numery bezpieczników które w ogóle mają coś wspólnego z zamkiem centralnym - 25 w skrzynce kierowcy na początek (czy działa Ci otwieranie bagażnika bo to pod tym samym bezpiecznikierm ?)


  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#7 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:42, 22.05.2017

Dziś po pracy jeszcze raz przejrzę te zas**ne bezpieczniki...normalnie ręce opadają
A i jeszcze jedno . Jest sens w salonie zamówić nowy kluczyk?( choć gość powiedział że nie daje gwarancji czy będzie działał) czy najpierw zlokalizować problem..będę wdzięczny za każdą radę


Użytkownik motorzysta95 edytował ten post 05:44, 23.05.2017
Nie używamy brzydkich słów.

  • 0

#8 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:40, 22.05.2017

Otwieranie bagażnika nie mam chyba bo to kombi ...jak otworze bagażnik to pokazuje mi go na desce że otwarty ...i tu małe pytanko czy maska też powinna się wyświetlać że jest otwarta bo jak ja otwieram to nie ma jakiegoś komunikatu że jest otwarta...chyba jednak się pokusie ja podłączyć pod kompa
  • 0

#9 qronax

qronax
  • Forumowicz
  • 389 postów
  • Skąd:Waw
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 05:21, 23.05.2017

Maska nie ma czujnika i jej otwarcie nie jest sygnalizowane


  • 0

#10 Zakrzes

Zakrzes
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • Skąd:Płońsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 03:48, 09.06.2017

Otwieranie bagażnika nie mam chyba bo to kombi ...jak otworze bagażnik to pokazuje mi go na desce że otwarty ...i tu małe pytanko czy maska też powinna się wyświetlać że jest otwarta bo jak ja otwieram to nie ma jakiegoś komunikatu że jest otwarta...chyba jednak się pokusie ja podłączyć pod kompa

 

kombi nie wyklucza elektrycznie otwieranej klapy bagażnika. Wrzuć może fotkę kluczyka to ocenimy co to za kluczyk. 

 

A co do klapy to ja u siebie mam jeszcze przycisk otwierania klapy na drzwiach kierowcy przed kieszenią 


  • 0

#11 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:40, 29.06.2017

witam panowie

Przepraszam ale miałem sporo na głowie ....

co sie okazało wyszło na to że drzwi albo były wymieniane albo ktoś wszystko sknocił przy naprawianiu ich po stłuczce . Kluczykiem otworze dzrzwi od kierowcy ale juz do poduszek i do schowka nie pasuje .

Mam przeczucie ze gość dociął kluczyk i wymienił zamek w drzwiach albo całe drzwi . Dlatego nie działa otwieranie z kluczyka bo odbalam ją bez najmniejszego problemu.

Może ktoś ma pomysł co z tm fantem zrobić.

 

Dzikuję za każdą rade .......


  • 0

#12 klosz007

klosz007
  • Klubowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 09:48, 29.06.2017

No to coś musiało być wymieniane. Czyli kluczyk pasuje tylko do drzwi i do stacyjki a do schowka i wyłącznika poduszek nie ?

 

U mnie bębenek w drzwiach jest uszkodzony (chyba po próbie włamania) i okazuje się, że w ASO mogę kupić nowy bębenek ale tylko z nowym, własnym "zwykłym" kluczykiem. Nie można w ASO zamówić bębenka pasującego do już posiadanych kluczyków.


  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#13 fasolka

fasolka
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:I-DTEC ES GT
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:59, 29.06.2017

Witam
Tak kluczyk pasuje do drzwi i do stacyjki...za cholere nie pasuje do poduszek i schowka.
A czy jeśli zamówię nowy kluczyk w salonie odcięty na nowo i zaprogramowany to jest szansa że będzie działać... czy po prostu może jakiegoś elektryka spytać o radę
  • 0

#14 klosz007

klosz007
  • Klubowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 10:49, 03.07.2017

Ciężko coś doradzić. Gdyby wyglądało, że auto jest "oryginalne" i coś się popsuło to można zgadywać co (tak próbowałem na początku) ale ty w tym aucie miałeś już coś mocno grzebane i coś (nawet nie wiadomo co na dobrą sprawę) zostało zrobione źle lub wręcz nie zrobione więc zdalnie raczej nikt nic nie wymyśli.


  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, honda accord VIII, centralny zamek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq